Avatar uživatele
rklomoz

Jakou máte zkušenost s rekonstrukcí koupelny?

Máte zkušenost s rekonstrukcí koupelny v panelovém domě? Má koupelna má 4,5m² a chci vyměnit vanu za sprchový kout atd. Kdyby bylo nějaké foto a info cena k nahlédnutí. Obrázek : současný stav.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2706 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já rozhodně vím, že bych se do rekonstrukce koupelny nepouštěl sám, pokud nejste instalatér nebo zedník. Není to jako vyměnit nábytek v dětském pokoji. Kamarád se do toho chtěl pustit sám a pak byl rád, když to za něj přijela dodělat firma, která opravila jeho škody. Proto já jsem si hned na rekonstrukci koupelny pozval odborníky.

Avatar uživatele
Pepina7897

Dobrý den, s rekonstrukcí koupelny v panelovém domě mám nedávnou zkušenost. I přes omezený prostor 4,5 m² se mi podařilo vyměnit vanu za moderní sprchový kout, a to udělalo z mé koupelny mnohem prostornější místo. Navíc jsem si pořídila nový nábytek do koupelny, a tak mám konečně dostatek úložného prostoru pro kosmetiku, ručníky a osušky. Bohužel nemám žádné fotky, ale přeji vám hodně štěstí s rekonstrukcí.

Avatar uživatele
kolacek852

Kdysi jsem někde četl, že se dá pořídit do koupelny zrcadlo, které by se nemlžilo. Máte s tím někdo vlastní zkušenost? Že by to opravdu fungovalo? Budeme rekonstruovat, tak se snažím to právě zjistit předem.

Avatar uživatele
Renikled

Ono se takové opravdu přímo prodává, také jsem kupoval do koupelny, když jsem rekonstruoval a řešil kompletně novou koupelnu. Sehnal jsem nemlžící se zrcadlo, a to dokonce i s led osvětlení od bezdoteku.cz Doporučím se podívat, je super, když se vám zrcadlo i při pořádně horké koupeli nemlží.

Avatar uživatele
Petrovskalui

Jestli se budete někdo pouštět do rekonstrukce koupelny, tak bych rozhodně doporučila se podívat po novém kvalitním vybavení. Měla jsem totiž před tím v koupelně umyvadlo a vanu z nekvalitního materiálu. Vana byla po čase hodně poškrábaná a umyvadlo mi zase pro změnu hodně zežloutlo. Pořád jsem kolem toho chodila a štvalo mě to. Jsem ráda, že jsem do nové koupelny vybrala vše z kvalitní smaltované oceli, která je odolná proti otěru, poškrábání, ale i prostě celkově proti mechanickému poškození. Vše jsem brala od Kaldewei, za rozumnou cenu a v dobré kvalitě. Dávají na své výrobky navíc záruku 30 let.

Avatar uživatele
brazdarom19

Já jsem dost uvažoval nad tím, že bych se do toho letos také pustil. Nakonec jsem ale naznal, že naše koupelna žádnou zásadní rekonstrukci nepotřebuje. Opravovali jsme ji někdy před 15 lety a vše pořád funguje jak má. Jen by to chtělo ji trochu zmodernizovat. Myslím si ale, že třeba na https://produk­ty.vyberdomov­.cz/ bude stačit koupit nějaký nový koupelnový nábytek a to hodně pomůže.

Avatar uživatele
GabulkaA

Koupelna v paneláku s takovýmito rozměry? To máš super! My máme o polovinu menší… Měli jsme tam sprcháč, ale po reko máme vanu a jsem nadšená. Jinak pokud pak budeš vybírat doplňky, doporučuju https://www.ba­kly.cz/. Vynikající shop!

před 1095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
sanskrybastr

Ta výměna vany za sprchový kout určitě není špatný nápad. My přesně toto udělali letos. Jen ne v panelovém domě, ale v klasickém činžáku. Jestli mohu doproučit, tak super sprchové kouty mají třeba tady: https://www.vy­bavime-koupelny.cz/sprcho­ve-kouty Právě odtud jsme kupovali ten náš a je skvělý.

před 1953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petrdostal

Díky za tip. To my sprchový kout už naštěstí máme, ale spíš teď sháním nějaké drobné doplňky do koupelny. Teď naposledy jsem například hledal nějaký stojan na toaletní papír. Nakonec se mi ale jeden stylový podařilo najít. Konkrétně tady: https://www.e­mako.cz/stoja­ny-a-drzaky-na-toaletni-papir/

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2048 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek