kakamil

Jakou máte zkušenost s investičním fondem od Axa Generace X progresivní na 20 let a vyváženou na 10 let?

Platil bych 2000,– u každého. Přičemž vstupní poplatky jsou u 20 letého 16500,– a 10 letého 8400,–. Poplatek je v prvním roce investice.

Nejlepší odpověď
Vrza

Bože, tak to je hrůza. Produkt o ničem. Obecně Axa (investiční část) není nic kvalitního… doporučuji fondy od Blackrock nebo Fidelity a poskládat si to sám, rozložením plateb.