Kepler

Jakou máte poznámku, pokud vám či někomu ve společnosti samovolně odejde prd?

Neboli flatus. Jsme jenom lidé, stane se.

Nejlepší odpověď
Kajoch

Jiný návrh?

Ve společnosti je to velice žinantní situace,ale jako kluci jsme většinou hlásili – barva!

Další odpovědi
Baryonyx

Neslyšel jsem, mrtvý brouk

Jak píšeš, může se to stát. Podle mě to není nutné nějak komentovat.

Alesh

Jiný návrh?

Není to sice moje hláška, ale je fakt dokonalá:
„Pardon, ve společnosti se mi to stalo poprvé.“ (rád používám spíš po krknutí)

aliendrone

Jiný návrh?

Jak kdy (nálada, okolnosti aj.). Obvykle kontruji „Těší mě“ + přidám své příjmení. ;) :)

Emefej

Jiný návrh?

V době před Covidem jsem se to snažil zamaskovat zakašláním.

dubraro

Neslyšel jsem, mrtvý brouk

Nekomentuji. Není třeba na to upozorňovat.

EMELOUN

Statečně se přiznám a omluvím se. Zatracené hrušky!

Já nikdy nelžu (ani ve srandě)

Magix.cz

Jiný návrh?

Kepler

alien: taky dobrý. Já jsem něco podobného použil vůči pošťačce, které se vysypala kabela se zásilkami, což komentovala slůvkem KURVA! Já jsem odvětil: těší mě, DŮCHODCE. Samozřejmě mě tou kabelou promptně přetáhla. Fakt nekecám. Ostatní přítomní důchodci z toho měli děsnou srandu. U nás je vůbec pořád veselo…

aliendrone

Kepler>>> To se tedy DIVÍM! Spíš bych od tebe (a nejen já) čekal něco na způsob „No KONEČNĚ, račte vstoupit!“ ;) :D :D

Kepler

Ty jsi ale čuňas, ještě bych chytil tripla, nebo dokonce kovídka!

aliendrone

Kepler>>> Ale no tak, neříkej, že ještě nemáš vypěstovanou imunitu. ;) :D :D

Kepler

Alesh: fakt to nemá chybu, to si zapamatuju! Ale když si prdnu, vzápětí krknu a nakonec si kýchnu (přičemž si malinko obarvím trencle a vyletí mi z nosu nudle) a někdo se mě optá, jestli ještě neumím něco s ušima, tak to už těžko nějak obhájím…:-))