Skyu

Jakou mám využít funkci v excelu, pro výpočet průměrného času?

Jakou funkci mám použít, když chci vypočítat průměrný čas? konkrétní příklad, zavolám 20 lidem, se kterými dohromady telefonuji 40 minut. Jaký je průměrný čas jednoho hovoru?

Odpovědi
Rokio

Já bych 40 minut výdělil 20-ti lidmi a máš v průměru 2 minuty na jednoho člověka.

Skyu

Přesně takovou odpověď jsem čekal. Tyto čísla jsem dal jen jako příklad, pokud bych udal příklad 35h 20min, a voláno 548 lidem, asi nebudeš tak chytrý.

cappuccino

A tohle musis davat do excelu? Nestacilo by prevest hodiny na minuty?

Skyu

Bohužel to tak chtějí v práci.