FlAsh_7

Jakou má tato sada mincí investiční hodnotu? (viz popis) A má vůbec nějakou takovou hodnotu?

https://www.mo­jemincovna.cz/pro­dukt/431-coins-of-the-world-100-coins-from-100-countries-in-velvet-bag/

Za jak dlouho cca by se na tom dalo vydělat?

Odpovědi
Drap

Investiční hodnota může být cca 200 – 300 Kč. Dalo by se jistě vydělat. Pokud půjde vše dobře, tak cca za 50 – 100 let může hodnota této sbírky vzrůst až na dvojnásobek, to znamená, že by byla prodejná za 400 – 600 Kč. Můžeš však také prodělat a zde to riziko neni nijak nízké.

Arne1

To nejsou investiční mince, ale sada mincí pro začínajícího sběratele. Hodnota bude mizivá, určitě tam jsou kousky které jsou v dané zemi běžné.

Hudeje72

Devat.