dust8

Jakou koupit konkrétní interní či externí zvukovou kartu pro co nejkvalitnější poslech hudby?

Nejlepší odpověď
elkon

To záleží na tvém hudebním sluchu, na vnímání hudby a pak podle toho rozhodnout kolik do toho vrazíš peněz. Zvuková karta je jedna věc, pak záleží na reproduktorech, případně na sluchátkách, protože kvalitní zvukovka je k ničemu, když nebudou kvalitní „bedny“.

Další odpovědi
Lurius

To záleží na tom kolik si ochotný do toho vrazit, třeba Chord Mojo by tě určitě nezklamal, ale záleží to na tom co do toho chceš zapojit

Emefej

Nejdůležitější v celém řetězci jsou reproduktory. Ty budou mít na kvalitu zvuku větší vliv, než sebedražší zvukovka.