tencosepta

Jakou integrovanou grafiku?

Dobrý den, mám noťas s CPU i3 a grafiku Intel 3000 a náročnější hry prostě nezvládám. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějak drasticky zvýšit výkon při hrách integrovanou grafikou do noťasu,tedy připojit ji přes usb nebo tak nějak, a případně jakou, a kde ji koupit. Nejlépe GeForce jestli se vyrábí.
Doplňuji:
Samozřejmě externí grafika, občas se splete i študovanej.

Odpovědi
Quimby

Asi nechápeš pojem integrovaná grafika. To je grafika, která je umístěna přímo v procesoru, slouží jen k základním věcem, ano hry moc nedává.
To, co sháníš je externí grafika, ale na hry se žádné nedělají. Notebooky nejsou na hraní, pokud chceš hrát hry, tak je stolní PC lepší.
Doplňuji:
Stane se no, ale bohužel se fakt nedělají, není k tomu moc důvod.
Jediné co trochu splňuje tento pojem je http://www.ddwor­ld.cz/aktuali­ty/notebook-nb/alienware-graphics-booster-externi-graficka-karta-k-notebooku-opet-na-scene-2.html
Ovšem cenově je to úplně nanic. Zaplatíš víc než za celej high end PC

Lamalam

Notebook s CPU i3 není na hraní to nejlepší. Kup si stolní PC s i7.