Miroslavst

Jakou helmu na motocykl koupit?

Doporučíte mi tuto helmu?
http://www.no­vinky.cz/auto/tes­ty/215476-unikatni-test-motocyklove-prilby-ktera-vidi-za-sebe.html
Nebyla by lepší nějaká vyhřívaná, kde ji sehnat?

Nejlepší odpověď
mojitek

Ja stejne i kdyz se podivam do zrcatka tak potom otocim i hlavu abych mel jistotu.Hlavne tuhle firmu ani neznam-tzn.ze to zadna pecka nebude.. a nevim jak je kvalitni.Radsi bych prachy vlozil do nejaky normalni,ale za to opravdu znackovy.Takova investice se vyplati i na fichta
Doplňuji:
vecernice : osmičku.
Ale budte v klidu,ta cena je jen takovej stred.Jsou mnohem drazsi helmy 😉

Další odpovědi
anonym

tohle bych ti nedoporučovala,ře­kla bych že i tak jsi dost velký živel a stačí ti k fantazii málo,neumím si představit tvé kousky(myšleno v dobrém)kdybys viděl i to co se děje v zadu

cukrar

jezděte s helmou, kterou máte. Ta se Vám líbí.

vecernice

Kolik že to stojí peněz?