Avatar uživatele
Broukk

Poradíte s výběrem oblečení na motorku?

ahojky lidičky, ráda bych si chtěla koupit nějakou dobrou bundu na motorku. Udělala jsem si řidičák a ráda bych si koupila nějakou výbavu která s tím souvisí. Myslíte, že by jste mi mohli poradit? Díky

Zajímavá 0 před 3565 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jancek

Ahojec, týjo motorkářka, tak to je super ;) no a co všechno by jsi chtěla koupit? Myslím že základ je v tom abys měla helmu :D :D a pak až bundu, kalhoty a boty ne? A budeš jezdit jakože nějak sportovně nebo to máš spíš jen jako koníček a sem tam projížďka po městech a tak? ;) to by mi přišlo zbytečné kupovat soupravu oblečení na motorku… Přece jen to není uplně levná záležitost… ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xBarborax

Ahoj já sem kupovala na https://www.bol­der.cz/bunda-na-motorku a úplně výborný. Za mě už jen tady

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Broukk

No co bych chtěla koupit, tak hlavně už jak jsi napsal helmu, žejo… to je asik nejdůležitější, jinak co bych s ještě ráda koupila, tak sou boty a bunda, to bych chtěla rozhodně mít… ;) no a začínám sportovně, ale je to v začátcích, tak prostě zatím bude stačit tahle výbava…. Jsem ochotná teď do toho vložit tak deset tisíc, což by mohlo stačit ne? ;)

před 3560 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Jo takže i sportovně, tak to by nejspíš chtělo mít i nějaké trošku už i vychytané ;) no a za deset tisíc se dá určitě něco sehnat, jen bych si nebyl tak jistý tím sportovním za desítku ;)

před 3543 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Noo chci začít s tím sportovně, takže asi bych byla ochotná v tuhle chvíli dát do toho asi i víc, když to bude kvalitní a na dýl… ;) no já jsem na něco koukala na netu, ale moc nevím čemu tam mám věřit nebo ne, tak myslíš že by jsi mohl hodit nějaký odkaz nebo něco co máš ozkoušené a vyplatí se ty peníze do toho investovat? Byla bych ráda… dííky

před 3540 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Jasně že můžu ;) já nakupuji na www.motoobchod.cz tak se koukni a třeba se ti tam bude něco líbit ;) já jsem z tama vždycky spokojený… ;) však uvidíš sám…

před 3536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Ahojky, tak jsem koukala a mají docela pěkný výběr. Nejdřív jsem se zaměřila na helmy. Myslíš že kdybych t poslala třeba odkazy, že bys řekla která z nich je nejlepší?

před 3534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

No jasně že můžu, tak pošli nebo hoď název a můžu se pokusit která je dobrá a která ne ;) ale zase takový odborník nejsem ;)

před 3511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

No zatím se mi nejvíc líbí tahle je pěkná a i cenově dobrá http://www.mo­toobchod.cz/hel­ma-sh-803-boeing-silver-5/ co myslíš? Není špatná? Ani nevím jestli tenhle tip je vhodný… :/

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Ahoj no tak rozhodně není špatná ;) no tak záleží jaký styl jezdí ten tvůj frajer… jestli normálně nebo je to motokrosař… ;) já jsem udavač vyklápěcích helem ;)

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Krosař, takže říkáš, že je lepší vyklápěcí jo? No tak to teda kouknu pořádně na ty vyklápěcí, i když mě napadá že asi by bylo lepší koupit přímo pro motokros ne? :D

před 3505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

No to teda rozhodně. Jestli že je krysař, tak určitě krosařskou, to je nejlepší. Přece nebude mit na motokrosu obyčejnou helmu :D to by asi nebyl moc rád. Takže si vyber s krosařských helem :D i když nevím jestli už si mu ji dávno nekoupila :D

před 3476 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Krysař? Myslel si krosař ne? :D jo tak teda krosařskou no a která z těch co tam je nejlepší? Nejvhodnější? A ještě jsem mu ji nekoupila takže v klidu a prosím helpni mi!!! ;)

před 3473 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Jo myslel jsem krosař a né krysař :D ten je od Dyka :D no tak se koukni na ty stránky tam je hodně krosových helem… a vyber si ;) podle mě je tam většina dobrých ;) http://www.mo­toobchod.cz/hel­my-motocross-off-road/

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

No týjo mají jich tam dost a já sama nevím kterou vybrat… kruci písek cipísek :D a krysař fakt neéé ;) tak kdybych ti řekla který, tak myslíš že bys řek esi jo nebo né? :D ;)

před 3454 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Jasně že bych řekl kterou jo a kterou né :D no ale teď jsem teda nepochopil jestli jde o helmu na motokros nebo normální :D třeba tu vyklápěcí… ten krysař mi to nějak tady zamotal… :D jako pro motokros jsou nejhezčí helmy, žejo o tom žádná, ale jestli není tak aspoň teda vyklápěcí, ty jsou taky moc dobrý…myslím teď hlavně designově… ;)

před 3452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

no na ty jsem taky koukala a abych to teda dala na pravou míru tak je motokrosař :D néé krysař :D tak jsem to myslela a to nás asi zamotalo :D jinak teda jsem nejspíš vybrala tady tuhle, tak třeba snad bude dobrá a i ty mi řekneš že je super… doufám aspoň :D http://www.mo­toobchod.cz/hel­ma-givi-x-01d-tourer-cerna-matna/

před 3447 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Ahoj, jestli můžu poradit, tak mrkni na tento obchod http://www.mo­toobchod.cz/
Tam kupujeme výbavu my. Taky jsme blázni do motorek.
Když budeš mít zájem, klidně pošlu co máme za výbavu my.

před 3557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Týjo sportovně, tak to jako holka máš u mě velký obdiv ;) no dívej tak se zkus porozhlídnout po netu a pak ti poradím… ;) jinak helma je základ. Máš nějaký vkus jakože barvu, styl nebo tak jak by ta helma měla vypadat?

před 3559 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava