Broukk

Poradíte s výběrem oblečení na motorku?

ahojky lidičky, ráda bych si chtěla koupit nějakou dobrou bundu na motorku. Udělala jsem si řidičák a ráda bych si koupila nějakou výbavu která s tím souvisí. Myslíte, že by jste mi mohli poradit? Díky

Odpovědi
jancek

Ahojec, týjo motorkářka, tak to je super ;) no a co všechno by jsi chtěla koupit? Myslím že základ je v tom abys měla helmu :D :D a pak až bundu, kalhoty a boty ne? A budeš jezdit jakože nějak sportovně nebo to máš spíš jen jako koníček a sem tam projížďka po městech a tak? ;) to by mi přišlo zbytečné kupovat soupravu oblečení na motorku… Přece jen to není uplně levná záležitost… ;)

xBarborax

Ahoj já sem kupovala na https://www.bol­der.cz/bunda-na-motorku a úplně výborný. Za mě už jen tady

Broukk

No co bych chtěla koupit, tak hlavně už jak jsi napsal helmu, žejo… to je asik nejdůležitější, jinak co bych s ještě ráda koupila, tak sou boty a bunda, to bych chtěla rozhodně mít… ;) no a začínám sportovně, ale je to v začátcích, tak prostě zatím bude stačit tahle výbava…. Jsem ochotná teď do toho vložit tak deset tisíc, což by mohlo stačit ne? ;)

jancek

Jo takže i sportovně, tak to by nejspíš chtělo mít i nějaké trošku už i vychytané ;) no a za deset tisíc se dá určitě něco sehnat, jen bych si nebyl tak jistý tím sportovním za desítku ;)

Broukk

Noo chci začít s tím sportovně, takže asi bych byla ochotná v tuhle chvíli dát do toho asi i víc, když to bude kvalitní a na dýl… ;) no já jsem na něco koukala na netu, ale moc nevím čemu tam mám věřit nebo ne, tak myslíš že by jsi mohl hodit nějaký odkaz nebo něco co máš ozkoušené a vyplatí se ty peníze do toho investovat? Byla bych ráda… dííky

jancek

Jasně že můžu ;) já nakupuji na www.motoobchod.cz tak se koukni a třeba se ti tam bude něco líbit ;) já jsem z tama vždycky spokojený… ;) však uvidíš sám…

Broukk

Ahojky, tak jsem koukala a mají docela pěkný výběr. Nejdřív jsem se zaměřila na helmy. Myslíš že kdybych t poslala třeba odkazy, že bys řekla která z nich je nejlepší?

jancek

No jasně že můžu, tak pošli nebo hoď název a můžu se pokusit která je dobrá a která ne ;) ale zase takový odborník nejsem ;)

Broukk

No zatím se mi nejvíc líbí tahle je pěkná a i cenově dobrá http://www.mo­toobchod.cz/hel­ma-sh-803-boeing-silver-5/ co myslíš? Není špatná? Ani nevím jestli tenhle tip je vhodný… :/

jancek

Ahoj no tak rozhodně není špatná ;) no tak záleží jaký styl jezdí ten tvůj frajer… jestli normálně nebo je to motokrosař… ;) já jsem udavač vyklápěcích helem ;)

Broukk

Krosař, takže říkáš, že je lepší vyklápěcí jo? No tak to teda kouknu pořádně na ty vyklápěcí, i když mě napadá že asi by bylo lepší koupit přímo pro motokros ne? :D

jancek

No to teda rozhodně. Jestli že je krysař, tak určitě krosařskou, to je nejlepší. Přece nebude mit na motokrosu obyčejnou helmu :D to by asi nebyl moc rád. Takže si vyber s krosařských helem :D i když nevím jestli už si mu ji dávno nekoupila :D

Broukk

Krysař? Myslel si krosař ne? :D jo tak teda krosařskou no a která z těch co tam je nejlepší? Nejvhodnější? A ještě jsem mu ji nekoupila takže v klidu a prosím helpni mi!!! ;)

jancek

Jo myslel jsem krosař a né krysař :D ten je od Dyka :D no tak se koukni na ty stránky tam je hodně krosových helem… a vyber si ;) podle mě je tam většina dobrých ;) http://www.mo­toobchod.cz/hel­my-motocross-off-road/

Broukk

No týjo mají jich tam dost a já sama nevím kterou vybrat… kruci písek cipísek :D a krysař fakt neéé ;) tak kdybych ti řekla který, tak myslíš že bys řek esi jo nebo né? :D ;)

jancek

Jasně že bych řekl kterou jo a kterou né :D no ale teď jsem teda nepochopil jestli jde o helmu na motokros nebo normální :D třeba tu vyklápěcí… ten krysař mi to nějak tady zamotal… :D jako pro motokros jsou nejhezčí helmy, žejo o tom žádná, ale jestli není tak aspoň teda vyklápěcí, ty jsou taky moc dobrý…myslím teď hlavně designově… ;)

Broukk

no na ty jsem taky koukala a abych to teda dala na pravou míru tak je motokrosař :D néé krysař :D tak jsem to myslela a to nás asi zamotalo :D jinak teda jsem nejspíš vybrala tady tuhle, tak třeba snad bude dobrá a i ty mi řekneš že je super… doufám aspoň :D http://www.mo­toobchod.cz/hel­ma-givi-x-01d-tourer-cerna-matna/

Bob2

Ahoj, jestli můžu poradit, tak mrkni na tento obchod http://www.mo­toobchod.cz/
Tam kupujeme výbavu my. Taky jsme blázni do motorek.
Když budeš mít zájem, klidně pošlu co máme za výbavu my.

jancek

Týjo sportovně, tak to jako holka máš u mě velký obdiv ;) no dívej tak se zkus porozhlídnout po netu a pak ti poradím… ;) jinak helma je základ. Máš nějaký vkus jakože barvu, styl nebo tak jak by ta helma měla vypadat?