Lukyn0

Jakou firmu na plastová okna?

Má někdo přehled kolem plastových oken a poradil by kvalitní firmu za slušný (ne předražený) peníze? Je jich tolik, že se pořádně neumím rozhodnout. Ti co mě zaujaly nemají buď orientační ceník a nebo nevím zda to nejsou „šunty“. Díky.

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Idealni je sepsat pocty a velikosti oken a obeslat nekolik spolecnosti, ozvou se vam s nabidkou a vyberete tu nejlepsi. Idealne ceske a co nejvice komor. Nekde dodavaji zaluzie, parapety, pouklidove prace a maji ruzne akce .. takze obeslat a vybrat.

Další odpovědi
cukrar

Nejde o firmu, která okna vyrobí, ale o tu, kdo je zpraví do zdí. Hlavně záleží na Vašem požadavku. Pokud chcete jen dvojskla,je výběr jednoduchý, páč horší okna již nekoupíte.
Detaily dělají dobré dílo. Namalujte si rozměry, způsob otvírání a obešlete asi 30 firem v okolí. Pak si udělejte výběr na 10 firem, a pak již ladíte cenu. Poslední tři firmy budete tlačit do detailů zapravení.
Nenechteje se zlákat slevou ve výši 60%. Klidně jsou i dražší jak sleva 30%

Pepina7897

Dobrý den, rozumím, že výběr správné firmy na plastová okna může být dost náročný. Pokud chcete opravdu kvalitní firmu, tak si nejdřív zjistěte, jestli je firma certifikovaná a mají dobré reference od zákazníků. Můžete se zeptat známých nebo na internetu najít recenze a hodnocení. Vyžádejte si od různých firem orientační ceník a srovnávejte nabídky. Nezapomeňte se ptát na záruku a servis po instalaci. Takhle jsme hledali my před lety firmu na rekonstrukci domu. Drobné opravy dělá manžel sám, jako nedávno opravu žaluzií, na kterou si koupil náhradní díly na žaluzie do oken.

petrdostal

Dobrý den, my máme plastová okna od firmy https://www.jis­.cz/okna/ . Nejen, že jsme od nich dostali seriózní nabídku, ale také okna nainstalovali a začistili, takže jsou okna pěkná a dobře těsní, takže jsem rád, že jsme si koupili okna právě od této firmy.