dust8

Jakou emailovou adresu pro veřejnost má NASA?

Odpovědi
zjentek

Já myslím že pozemskou a určitě bude pošta směřovat do USA, bo to je taková země řídící všechny ostatní, včetně ostatních planet a galaxií.

Dochy

Proč swe nepodíváš na jejich stránky? Zkrátka si najdi do oddělení, které tě zajímá, a zjisti si kontakt. Co jsem se koukal, tak obvykle e-mail nezveřejňují, ale mají na webu kontaktní formuláře. Pokud e=mail nezveřejňují, pak zkrátka zjevně e-mailovou adresu pro věřejnost nemají.