Jakubcz

Jakou dobu trávit denně u počítače?

Dobrý den je mi 14 let a každý den u počítače strávím hodinu až hodinu a půl(většinou hraní online her). Je to dlouho, nebo ne? Někteří u toho sedí půl dne, což je podle mého přehnané.

Děkuji za odpovědi a přeji hezký den
.............­.............­.............
Vím,že bych mohl dělat za tu dobu něco užitnějšího, ale taky si chci odpočinout za celej den.Takže mě nezajímají ty keci o tom, jak je to nezdravý.

Nejlepší odpověď
Alesh

Dá se na to dívat různě. Pokud bys seděl u kompu a ten čas trávil nějak smysluplně, tj. využíval ho k učení, určitě se na ten strávený čas u něj bude nahlížet tak nějak pozitivněji. Pokud jen smažíš gamesy, tak jeto v podstatě zabitý čas, který jsi mohl využít efektivněji. Dlouhodobé sezení je obecně nezdravá záležitost, čí víc se mu vyhneš a nahradíš ho pohybem, tím líp pro tebe. To, že někdo sedí celý dny u PC, není přeci argument pro to, aby ses choval stejně pitomě, ne? 😉

Další odpovědi
yuko

U pocitace muzes stravit hodinu a pul denne i studiem, praci. Pokud tu hodinu a pul hrajes online hry, je to dlouho a vytvaris si na to zavislost. Tak hlavne zdravi, ze?
Tim nechci rict, ze nejsem zavisla na Internetu, ale za hodinu a pul toho zvladnu opravdu mnoho.

jirka F

Při hraní je to tak 1–2 hodiny orientačně.Při učení na PC i déle.

autacek

Sportuješ? Jiné koníčky máš? Prospěch ucházející? Domácí práce si plníš? Tak pak je 1,5 hodinky v klidu.

Roman71

Jakube, hodina až hodina a půl není tak moc. Původně jsem chtěl odpovědět: „dobu nezbytně nutnou“, ale je vidět, že k tomu přistupuješ s rozumem.

Přeji ti, aby ti to vydrželo :)
Také ti přeji hezký den.