Dr. Darko

Jakou cenu za krabičku cigaret si ještě pamtaujete ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejhorší Detva – 1,10,– za 10 cigaret
Letky, Partyzánky, Globusky cca za 1,50 nebo 1,60,– za totéž množství.
Později startky za 4, Vše bez filtru. Ještě později s filtrem a ve dvaceti kusech:
Olympia, DS za 6,– BT, Sparta za 8,– Malrboro za 25,–

Další odpovědi
ten který je

Startky bez filtru za 4 Kčs.

aliendrone

Keplere, ty nepamatuješ ten hnůj jménem „Zora“? Stály 3Kčs!;) :)
Ale vybavily se mi jedny „speciály“ – stály myslím 7Kčs, byly z Kuby (o5 myslím) a rvaly plíce tak, že i Gitanesky bez filtru byly proti nim úplný hadr! Jmenovaly se „Partagas“. ;) :D :D

zjentek

Symbolických sto kaček za mačka a lakiny… to mně přijde jako včera!

Emefej

Lípy (10 ks) za 1,6 Kčs, Startky bez filtru za 4 Kčs, s filtrem za 5 Kčs. Marsky za 5 Kč. Ze zahraničních např. Marica za 6?

Kepler – Letky stály 2,10

cizrna

Začínal jsem na střední v 17-ti letech. A tehdy jsem sk kupoval mentolové viceroy :) staly přesně 60,– kč :((

marci1

Co tak zaslechnu pánské hovory, tak existovaly takové cigarety ALKA za Kčs 1,50. 🙂

yuko

Tatka (†65) kouril Startky 20 denne – 1 krabicka 4 Kcs
Mamka (†58) kourila Marsky 20 denne – 1 krabicka 5 Kcs

Kepler

Jo zorky si taky pamatuju, ale ne tu cenu. Našlo by se i víc značek. Ale Partagas – nebylo to náhodou značka doutníků? Ale možná dělali i cíga, nevím.

ten který je

Partagasky byly s filtrem.Ještě silnější byly kubánské Ligeros bez filtru.To byla nálož na plíce.:-D

aliendrone

ten kteý je>>> Jojo, Ligerosky… na ty jsem zapomněl, kua! Ligerosky a pak už jen chloracetonfenon (CN/CS plyn)! ;) :D :D

Kepler

Nejhorší Detva – 1,10,– za 10 cigaret
Letky, Partyzánky, Globusky cca za 1,50 nebo 1,60,– za totéž množství.
Později startky za 4, Vše bez filtru. Ještě později s filtrem a ve dvaceti kusech:
Olympia, DS za 6,– BT, Sparta za 8,– Malrboro za 25,–

da ny

… a 20 ks Mas 4,–, CLEA, Safari, VIKI (s mentolem i bez), vše za 6,–
Tvrdé Sparty za 8,80, později za 10,–, Plzeň za 6,– Kčs.

aliendrone

da ny>>> Myslíš Marsky? A nestály náhodou Mařeny bůra (páč byly s filtrem a Stařeny byly bez filtru za 4Kčs)? ;) :)

ten který je

Marsky stály stejně jako Startky.

Emefej

Marsky – 5, Startky bez – 4, Startky s – 5.

aliendrone

ten který je>>> No, vážně si to nepamatuji. To máš stejný, jako když všude čtu, že za bolševika stál chléb (šiška Šumavy) 4,40Kč a já mám utkvělou představu, že 4,20Kčs. :)

ahold

A ještě Lípa, BT. Už nevím za kolik.