MichaelOffic

Jakou byste doporučili náučnou literaturu (nebo učebnici) ohledně archeologie?

Zkratka ohledně terénu, rozpoznání staveb pod zemí, valu hradišť, určení doby, jak nakladat s nálezy atd. Díky

Odpovědi
led

Na to jedna knižka nestačí.
„Úvod do klasické archeologie : skripta pro posl. filozof. fak. Univerzity Karlovy
Author: Jan Bouzek; Iva Ondřejová“

„ARCHEOLOGICKÉ PREDIKČNÉ MODELOVANIE Z POHĽADU GEOINFORMATIKY. Metódy a princípy.“

v odkaze si ďalej pozrite a vyberte: https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avg&q=ar­cheol%C3%B3gi­e+u%C4%8Debni­ca+