Martin_Duda

Jakej je rozdil mezi VIO book a CHROME book?

Odpovědi
cochee

VIO book není nic.
Pokud jsi udělal překlep a myslel jsi VivoBook, tak věz, že VIVObook je jen modelová řada „běžných“ notebooků značky ASUS.

Chromebook je vžité označení pro notebooky (různých výrobců), vybavené většinou nepříliš výkonným hardwarem, vybavené operačním systémem ChromeOS a s poněkud odlišnou filozofií nežli běžné „windowsové“ notebooky, například ukládání souborů preferuje cloudové úložiště od Google, vůbec obecně je chromebook v daleko větší míře navázán na internet. Paradoxně přes použitý slabší hardware je však práce s ním svižnější nežli s windowsovým notebookem. Používané aplikace jsou napsány speciálně pro ChromeOS a naopak aplikace určené pro Windowsna chromebooku nelze spustit.