22aa

Jakej film pustit z roku 2020?

Dobrý den. 2yxa.ru na youtube videa přestal vyhledávat a nevím jakej film na android z roku 2020 pustit?
Nevíte jakej prosím? 22aa.

Odpovědi
elkon

Dej už s tím pokoj, něco si vyber, nebo dělej něco užitečnějšího, místo válení u obrazovky.

Rokio

Co třeba film Duše.

Je to animovaná komedie, která zachází do dospěláckých témat.

Matox8

Duše je pěkný film, viděl jsem ho a velmi mě bavil :) Na filmy jsem moc neni, ale seriály které podla mna jsou dobře z roku 2020 jsou Zaklínač a Mandalorian

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

4g anténa pokojová blbne.

22aa

Co je na tom dospěláckého?
https://www.com­monsensemedia­.org/movie-reviews/soul
Osmiletý jsou taky děti.
Vy jste mi vybral pohádku.
Mě pohádky nebaví.

22aa

Pohádky jsou pro malé děti.
Ten zaklínač ještě jde ale duše.
Nejsem 3leté dítě.

22aa

Poznámka: Slyšel jsem že na to koukali i dvou až tříleté děti. A za druhé osmiletý jsou taky malé děti. Větší tzv. dospělé děti jsou až od 10 let možná i od 13 let nejméně.

22aa

A za třetí dávno to opravily tu ruskou webovku a přoblém vyřešen tím že jsem musel jim napsat aby to spravili. Napsal jsem těm rusům do mailu.

22aa

A za čtvrté dostal jsem set top box s anténou takže nemusím čumět do zdi. Ale chyba je že mi koupil 4g kšunt anténu místo tyčové pokojové nebo venkovní.