22aa

Jakej film z roku 2020 pustit místo vhs kazet z roku pravěk o koronaviru?

Dobrý den.
Koupil jsem si 6 videokazet 4 se přetočí ale 2 jen pomalu.
Prosím nevíte jakej novej film pustit místo vhs?
Během viru je vše zavřené a nové filmy jsou jen filmy pro 12 měsíční děti.
Není to slepené ty 2 kazety vhs a jak to provést aby zase hráli a přetáčeli normálně?
A vše co je na netu místo reklam nebo jiných věcí nebo filmů s reklamou pro velké jsou samé filmy pro 12m+ což je pro 12 měsíční děti.
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
elkon

Jestli máš svou hlavu, tak si pusť co chceš.

alik360

pokud tohle píšeš tak máš asi mobil a telefon tak si najdi nějaký film nebo seriál. (freefilm, bombuj, najseriali, přehraje, playfilm)
a taky ti to klidně najdu jenom řekni co.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

a já mám taky otázku kdo má ještě VHS?

22aa

Mám naštěstí nově nahrané staré reklamy takže je co dělat ale jen na chvíli.

22aa

Youtubeři jako třeba TVR 1 nebo např.taky já. Stačí se podívat na youtube a vyhledat uživatele co má vhsky.

22aa

Máš pravdu ale když sháním něco z vhs tak všechno je širokoúhlé a navíc z dvd nebo samé pohádky pro malé děti který neumí ani počítat do pěti jen do dvou.

cochee

Podle okruhu tvých zájmů, které zde umanutě točíš stále dokola – co si pustit za film + jaký starý mobil na přehrávání filmů si pořídit, tak přesně do té kategorie patříš – malé umíněné děcko.

22aa

Jak rozbít mp4ku? Jak rozbít ipod?
Ipoda si taky rozbiju. pohádky táhnou.