xiperio

Jakého zakrslého králíka, aby nevyrostl?

Chci koupit pro dítě zakrslého králíčka, ale nevím jaké plemeno , aby nevyrostl.
A je vhodnější samec nebo samička?
Máte s tím zkušenosti?
Děkuji.

Odpovědi
Dochy

Měli jsme samici beránka a v pohodě. Jen vyber jiné plemeno, zrovna z beránků vyrostou tak trochu berani.

Sameotazky

Králík není hračka pro dítě. Chová se minimálně po dvou jedincích svého druhu, protože je to zvíře společenské a jinak bude trpět stresem z chovu o samotě a budou se projevovat různé poruchy chování, například agresivita a jiné.
Dotaz ohledně plemene je vážně stupidní. Máš dítě a neumíš použít Google, nebo je to jen lenost, neochota si něco přečíst a vzdělat se ohledně chovu králíků?