Avatar uživatele
Kalim_YT

Jakého papouška si mám koupit?

Ahoj, uvažoval jsem že si koupím papoušak. Jý druh papouška by byl vhodný do klece? (Papoušek který nepotřebuje tak často létat).. Mám Byt..

Zajímavá 0 před 2166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Papoušci jsou dlouholetá stvoření, pořídit si tedy takového ptáka znamená i nezanedbatelný závazek. Pročtěte si tedy především odbornou literaturu, nebo si kupte pro začátek andulku, ta pokud ji máte id mala se také naučí mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Každý se potřebuje prolétnout.
Raději si ho nepořizuj.
Nebo až budeš v RD a možnost velké voliery.
Známí mají už léta amazoňanku a v létě je s nimi na terase. Je zamilovaná do lidského pána domu a na jeho manželku dost žárlí a umí to dát najevo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nejde o to, co má soused, nebo spolužák, ale jaký mám k danému zvířeti vztah a co jsem ochoten pro to udělat. Pokud vím, tak nelétá slepice. Pro tebe by byl nejlepší takový, který by tě naučil správně psát česky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

papoušek žije 70 let a má inteligenci 3 letého dítěte

popřemýšlejte o tom delší dobu a raději zvolte jiného mazlíčka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pro začátečníka se hodí papoušek vlnkovaný nebo korela.Oba druhy papoušků se dožívají okolo deseti let,ojediněle i více.Nikdy však sedmdesáti let jak zde uvádí kolega uživatel.To se týká velkých papoušků.Je vhodnější větší klec a větvičky z ovocných stromů jako .bidýlka.Pokud chcete mít papouška trvale pouze v kleci,raději si ho nepořizujte.I ten nejmenší papoušek se potřebuje občas prolétnout.V kleci by jen strádal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek