novakjarek90

Jaké zbraně by měla Armáda ČR nakoupit, aby nám nepřítel neukradl peníze z důchodového systému?

https://www.i­rozhlas.cz/eko­nomika/duchod-penze-duchodovy-system-cesko-2023_2307201313_ako

Nejlepší odpověď
elkon

Hloupý dotaz…

Další odpovědi
Pepa25

Peníze z důchodového systému nikdo nekrade, ty se plně legálně vyplácí důchodcům. Takže zbraně netřeba, stačí upravit valorizace, přesně jak vláda navrhuje (nejraději bych dal ten deficit na důchodovém účtu uhradit Babišovi, který ho způsobil svými bláznivými valorizacemi, ale to bohužel nejde).

Mesiáš

Největší zbraní je pravda a láska, dokud to vlády nepochopí tak do té doby zde nebude pro lidi ráj!

Zdroj: https://youtu­.be/qVLVxqWdczM

Drap

Jedině rozum. Jinak nám důchodový systém nezachrání ani deset dalších konsolidačních balíčků.

da ny

Tato vláda se rozhodla/zavázala (na přání/doporučení NATO)vydávat/od­vádět více peněz na zbrojení.

Velmi špatně položená otázka (zavádějící).
Zřejmě i nepochopené souvislosti…..
Peníze UŽ nikdo z důchodového systému (výběru) „nekrade“ (nejsou využívány jinak ve státním rozpočtu/výdajích.
Vybrané peníze jdou na důchody. Přibývá důchodců invalidních.
Je nedostatek těch, kteří odvádějí pojistné ČSSZ (pracujících, OSVČ).
Je příliš mnoho těch, kteří žijí na státní útraty.
Zrušilo se EE, přibylo nepoctivců na straně OSVČ ⇒ snížil se výběr.
Je vysoký počet lidí v důchodovém věku. Slábnou ročníky v produktivním věku
Mzdy jsou celkem nízké ⇒ nízké odvody za sociální pojištění z mezd zaměstnanců a částek, které za ně odvádí zaměstnavatel.
Změna důchodového systému je nezbytná. SMUTNÉ je, že na to doplácí dnešní starobní důchodci a i co ještě důchodu, během několika let mají dočkat.
TO, že budoucí DŮCHODCI budou mít DŮCHOD 35% z příjmů, bylo naplánováno v 90. letech. VÍM od r. 1996. Naši prarodiče a nějaký čas rodiče měli 90% z nejvyšších příjmů (posledních 5 nebo 10 let.
SOUČASNÝM největším NEPŘÍTELEM národa a důchodců je tato VLÁDA. Nechce/neumí získat prostředky, tam, kde by to mohlo jít. Snižuje investice, tam kde jsou potřebné. Zvyšuje výdaje tam, kde je to z pohledu národa a pro jeho blaho zbytné.
Mění jen ty zákony, které se jim zlíbí/hodí. Ne ty, které by změnit mohli (pro blaho lidí) , kdyby chtěli..
Převahu v parlamentu i senátu Pětikolka má.

Od roku 1999 až do roku 2013 se zadlužení státu soustavně zvyšovalo, když se z 10 procent dostalo až na 41 procent HDP
https://www.byz­nysnoviny.cz/2023/04/­21/statni-dluh-cr-se-priblizil-3-bilionum-zadluzeni-ceska-se-zvysilo-nejvice-ze-vsech-statu-eu/
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ekonomika-finance-cesko-vede-zebricek-zemi-eu-ktere-se-nejrychleji-zadluzuji-jinde-setrili-229789
STRAŠENÍ OBČANŮ ČR
S DLUHY JSME NA 48. MÍSTĚ ve světě:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_zem%C3%A­D_podle_zahra­ni%C4%8Dn%C3%AD­ho_dluhu

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com