Angi-Shy

Které sociální sítě používají Češi nejvíc?

Predpokladam, ze na prvnim miste je Facebook, ktere dalsi nejcasteji Cesi pouzivaji? Dal by se Twitter pocitat za druhej nejpouzivanejsi po Facebooku?

Nejlepší odpověď
marci1

Mezi sítě, které čeští uživatelé internetu nejvíce znají či používají, patří YouTube (98 %), Facebook (97 %), G+ (91 %), Instagram (81 %) a Twitter (81 %). Poměrně dobré povědomí má i Instagram Stories (43 %), která tak po půl roce od spuštění dotahuje podobně fungující síť Snapchat (52 %). Dále Češi znají či používají LinkedIn (49 %), Tumblr (26 %) a FourSquare (26 %). 🙂

Zdroj: https://www.me­diaguru.cz/2017/05/­pocet-pouzivanych-socialnich-siti-na-uzivatele-roste/

Další odpovědi
michalds

Já si myslím, že každý používá tu, kterou má nejvíce oblíbenou.