Kelt

Jaké seriály se kdysi vysílaly v televizi? Vzpomenete si na název?

Tak jsem si vzpomněl na seriál Randall a Hopkirk, ale vím, že byly i další. Nemusí to být krimi, třeba i historické a jiné. A země původu není důležitá, stačí, když to má český dabing a bylo to vysíláno v televizi. Ti dříve narození se možná na něco vzpomenou. Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Eliška a její rod, Píseň pro Rudolfa III, Alexandr Dumas starší, Sňatky z rozumu, Zlá krev, Dispečer, Byli jednou dva písaři, Nejmladší z rodu Hamrů, Muž na radnici, Žena za pultem, Nemocnice na kraji města, Plechová kavalérie, Inženýrská odysea, Okres na severu, Malý pitaval z velkého města, Doktor z vejminku, Synové a dcera Jakuba skláře, Velké sedlo, Cirkus Humberto, My všichni školou povinní, Teta, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Hotel Herbich, Sanitka, Dlouhá míle, Rodáci, Bylo nás šest, Zkoušky z dospělosti, Chlapci a chlapi, Strážmistr Topinka, Doktor Martin, Já, Mattoni, Ranč U Zelené sedmy, Doktor z vejminku, Zdivočelá země, Helena, Dobrá čtvrť, Místo nahoře, To jsem z toho jelen…
Určitě se jich natočilo ještě několikrát víc, než jsem si teď vzpomněl.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…těch bylo: Smolíkovi, Profesionálové, Sandokan, Spadla z oblakov, Kamarádi, atd …

Kepler

Momentálně si vzpomínám na Okna vesmíru dokořán s Grygarem, Čtyři z tanku a pes, Chalupáři, Arabella, Návštěvníci, Chobotnice z druhého patra, Pan Tau…

Nassin

Abonent na lince U, Sága rodu Forsytů, spousta seriálu od Dietla, 17 zastavení jara, 4 z tanku a pes, Raskenové… to bych tu musel sedět do rána. A to nemluvím od dětských seriálech.

Drap

Nejstarší který mám v paměti je Robot Emil. Potom jich byla celá dlouhá řada. Každý rok přibývalo několik dalších.

da ny

Bella a Sebastian, Dempsey a Makepeaceová, Daktari (Elsa), Skipy (klokan), Broučci, Vepřík a kůzle, Calimero (a mraky večerníčků), Klapzubova jedenáctka, Columbo. Kamarádi, Záhada hlavolamu, F. L. Věk,
Kung Fu, Byli jednou dva písaři, Sedmnáct zastavení jara, My z konce světa (horská chata), Chalupáři, Muž na radnici, Žena za pultem, Stříbrná pila, Sandokan, Goro bílý pes,
Mnoho a mnoho dalších, které se i v současné době stále opakují :)

aliendrone

Jo, něco bych v paměti vyšťáral. Předpokládám (spíše z odpovědí) že ti jde o ty vysílané za bolševika. Jak české (např. Žena za pultem, Dynastie Nováků, My všichni školou povinní…) nebo o soczahraniční (Kapitán Kloss, Neviditelné hledí aj.) či seroše „proklatých imperialistů“ (Místo činu, Věznice parmská, Tajemství měděného poháru [nebo tak nějak ;) :D] atd. Možná by bylo LEPŠÍ trochu více specifikovat, těch serošů bylo celkem DOST, což vidíš i v odpovědích. Pokud chceš důkladný výpis, zkus > https://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/

iceT

Opičí král, Pod horou, Děti z kouřové hory, Markýz de Bois-Doré, Dva roky prázdnin, Jack Holborn, Laura a Luis, Anna, Dallas, Medicopter 117, Airwolf, Robin Hood, Vilém Tell, Paní z Monsoerau, Divoký anděl, Ošklivka Betty, Esmeralda, Herkules, Odpadlík, A-team, Nulová šance, JAG, Pensacola – Zlatá křídla, Amazonka, Sedm dnů…
A ještě jsem si vzpomněla na Superman a Lois, Taggart, Jake a tlusťoch…

Justin1

Skippy
My z konce světa
Křeček v noční košili
Létající Čestmír
Čáryfuk (Catweazle)

Později (devadesátá léta):

Beverly Hills 90210
Melrose Place
Ally McBealová
všelijaké latinskoamerické telenovely

elkon

Je to tak jak mě to napadlo, naše i zahraniční. Doktor z hor, Neviditelné hledí, Bela a Sebastián, My z konce světa, V neznámé ulici, v neznámém domě, Zákony pohybu, Sám voják v poli, Tatort (Místo činu), Stíny nad Notre Dame, Pan Wolodyjovski, Vivat Beňovský, Létající Čestmír, Bambinot, Arabela. Neuvádím ty přiblblé jihoamerické telenovely, které jsme ani nikdy nesledovali.

Arne1

Z těch co tady nebyly uvedené tak francouzské detektivky „Inspektor Leclerc“ a „Abonent na lince U“. Ale jinak se mi to plete, už nevím co vysílali u nás a co na ORF, moc jsem to nerozlišoval.

ten který je

Kapitán Kloss.
Sedmnáct zastavení jara.

paul1

Mimo těch už tady uvedených třeba Dallas, Muž na radnici.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

da ny > Daktari – tam nebyla lvice Elsa, nýbrž lev Klerenc.

Nassin

Emefej, ale byla tam opička Judy.