jankvapil9

Jaké/které povolání Vám přijde nejvíce ponižující?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádné povolání mě nepřijde ponižující. Všechno musí někdo udělat.

Další odpovědi
Dochy

Nenapadá mně žádná ponižující profese. U některých mi představa že je budu vykonávat může připadat nepříjemná, ale ponižující?? OK jedna profese mně napadá, ale ta ve standardních číselnících státní správy asi nebude uvedena…

Hufnágl

Ponižující je, když ve jménu emancipace, žena rube na šachtě štolu!

elkon

Každé povolání má své pro a proti. Každý dělá (spíš měl by dělat) to na co má.Co je pro někoho dostačující, je třeba pro druhého „sprosté“.

Bobek 2

Dělat mluvčího nějakému hajzlovi, podvodnické firmě, zrůdnému úřadu. Naštěstí je dost lidí, které taková práce baví a nevadí jim.

Ametyst

Telefonické kontrolování zaměstnanců dotazovanim klientů a zákazníků, zda byli se službami spokojeni. Je to ponižující pro zaměstnance, kteří se samozřejmě snaží a jsou pod stálým tlakem.

anonym

Momentálně, řekl bych, president. Hned na druhém místě pak jeho mluvčí.