Kai

Jaké povinnosti má zaměstnanec u lodní společnosti, pokud spouští či vyvazuje plavidla?

Nejlepší odpověď
Drap

U jaké společnosti ? U mějaké nadnárodné v Hamburku, kde se vyvyzují a spouští obrovské lodě ? Nebo se jedná jen o půjšovnu lodiček na Vltavě? Podmínky budou asi u každé jiné. A jaké, určí sama společnost.

Další odpovědi
terry

Má takové povinnosti, jaké mu určuje pracovní smlouva.

Michal Kole

Zkusil bych propáátrat web na České plavební správý

anonym

Má povinnost spustit a vyvázat. Dnes je to tady nějaký šampionát o nejblbější dotaz? Vede tedy ten cimbál, který se musí zeptat, jesli má jít slavit narození vnuka, či snad má počkat, až zemře sešlostí věkem…

anonym

Drape,už dost s tím pitím! 😁