ZangetsuTS

Jaké potřebuji známky když chci se starat o vzácnější zvířata ( Méně dostupná – tučnák,vzácné druhy hadů papoušku ap )

Dobrý den
jaké potřebuji známky ?
Mohl bych když mám ted v šesté třídě samé jedničky a jednu trojku ze zeměpisu ? :/ ( Nejde se naučit a to nekomentute :D)

Doplňuji:
Nenávidím psy ! Hnusí se mi ap .. :) ostatní zvířata až na plže mám rád

Nejlepší odpověď
venkovan

Záleží co chceš dělat. Zda být ošetřovatelem a nebo odborným pracovníkem. Na to první stačí učiliště, na to druhé i vysoká škola, doktorát, mnoho soukromých studií atd.
uč se a až budeš dávat přihlášku na školy uvidíš. Za tři roky se zájmy často změní.
Nicméně tak negativní postoj k určitému druhu zvířat bych u budoucího ošetřovatele nečekal.

Další odpovědi
Grim Reaper

Neviem o ako šiestu triedu ide, ale súdiac podľa známok atp. tipujem, že na základnej škole. Záleží na tom, ako sa chceš o ne starať, netuším, ako to myslíš. V záchranných staniciach, v zoologických záhradách, v rezerváciách?

Máš samé jednotky okrem jedinej trojky (veď to sa stane každému :) ), nič lepšie predsa nemôže byť. Taktiež si ale myslím, že na známkach nezáleží – záleží na tom, aké vzdelanie chceš, teda dostať sa na tú určitú školu.