Adam

Jaké město ležící na 50° s.š. a 14°25' v.d..?

Jaká je jeho vzdušná vzdálenost od okrajových bodů Česka a od Ostravy?

Nejlepší odpověď
kropitko

podle mého je to Praha a o to je 378 km do Ostravy,ale vzdušnou čarou netuším,to ať spočítá někdo jiný,já v matematice zrovna neexceluji.

Další odpovědi
mosoj

Praha – Modřany – Babská
dtto – Ostrava vzdušnou čarou – 280 km
dtto – šluknovský výběžek – 117 km
dtto – ašský výběžek – 167 km
dtto – Mosty u Jablunkova – 325 km
dtto – hranice za Loučovicemi- 160 km

annas

Našla jsem totéž jako Kropítko. Vzdušná vzdálenost Prahy od Ostravy je asi 250 km. Vzdálenosti Prahy od Krásné (nejzápadnější bod) a od Bukovce (nejvýchodnější bod) atd. rovněž neumím vypočítat.