TerkaSez

Jaké máte zkušenosti se slevovými kupóny?

Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti se slevovými kupóny? Trošku jsem hledala a našla, že jsou na to dneska vedené i takové seznamové stránky jako například http://www.ku­ponslevovy.cz Přemýšlím, jak to vlastně funguje nebo jestli v tom není nějaký háček. O různých kupónech se mluví dost, většinou je to jen nějaká nezajímavá marketingová akce, sbírají se nějaké body a podobně a skutečné slevě si člověk může nechat zdát. Chtěla jsem si teď koupit něco nového na sebe a pokud je to skutečně možné, samozřejmě se slevou bych byla radši. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Se slevovými kupony mam pouze ty nejlepší zkušenosti. Nikdy jsem s nimi neměl žádný problém. Možná je to i tím, že jsem nikdy žádný nepoužil.

Další odpovědi
nyjono

Když nějaký dostanu, z 99% je nepoužitelný. Na zboží, které nepotřebuji.

HZK

Chodí mi kupony z Tesca a bývají to potraviny, které tam povětšinou nekupuji nebo je ta sleva tak „výhodná“, že ji využívám pro zaplnění odpadkového koše, takže sbírání bodů už jsem omezil.

autacek

Ano, při troše trpělivosti se dá najít zajímavý funkční kupon, bohužel však málokdy přímo na to, co právě potřebuješ. Úspora co se dá najít a stojí za to je tak 10%, ale někdy při kusu štěstí i 2 kusy za cenu jednoho.

Mc Merkurion

… jen ty nejlepší, nyní poslední byly z mekáče, jinak tesco, globus, jsem kuponovej maniak už od dob Koženýho …

RomanVoska54

Využívám slevový portál RájKuponů a jsem spokojen. Máš tam možnost potvrdit funkčnost kódu. Zároveň je tam poměrně široká nabídka e-shopů, u kterých běžně nakupuji.

motýlemanuel

Třeba se slevovými kupóny do supermarketů a tak moc zkušenost nemám, protože většinou nabízí slevu přesně na to, co nepotřebuji. Docela dobré zkušenosti mám ale se slevovými kupóny pro různé eshopy. Ty se dají sehnat třeba tady: http://kuponoz­droj.cz/ Většinou ty slevy nejsou nijak závratné. Na druhou stranu je ale pravda, že každá koruna se hodí.

MacinaN

Já mám se slevovými kupóny vesměs dobré zkušenosti. Dost často je využívám třeba když si kupuji nějaké oblečení. Nejvíc si oblečení kupuji asi ze Zootu nebo z Bonprixu a tam můžu vždycky uplatnit slevový kód z https://slevo­vykupon.net/ Nad tím, jak to vlastně celé funguje jsem se ale nikdy nepozastavovala.

TerkaSez

Jestli si to ale neplete s nějakými papírovými kupóny nebo body na kartách Tesca nebo Billy atp. Koukla jsem se na ten nahoře zmíněný web ohledně seznamu kupónů více a zdá se, že se tomu říká spíše slevové kódy a že to asi fungovat bude. Nikde jsem se nedočetla, že by byl v něčem háček, že by se za to nějak platilo nebo byl jiný problém. Schválně jsem vyzkoušela například teď ten kód na Bonprix.cz –10% a doprava zdarma a wohou, zdá se, že se ta sleva v košíku Bonprixu vážně promítla. Jěště jsem objednávku neodeslala, tak nemohu soudit, zda se to někdě nezadrhne těsně před koncem, ale snad už né :) V tom případě by to bylo úžasné, tolik online slev na jednom místě vážně funkčních. To jsem do teď netušila, že je něco takového možné. To se teď asi v těch nákupech trošku rozšoupnu 🙂

Arne1

Po pravdě, sleva 10% je v podstatě nic. A větší slevy na zajímavé zboží co potřebuješ málokdy najdeš.

autacek

Tak lepších 10% a doprava zdarma, než drátem do oka.

Arne1

jooo, doprava zdarma má cenu, pokud to nejde za podobné prachy koupit normálně. Stejně se pro to musí na poštu a pak je jedno jestli na poštu nebo někam jinam.