wampicz

Jak fungují slevové kupóny?

Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti se slevovými kupóny? Trošku jsem hledala a našla, že jsou na to dneska vedené i takové seznamové stránky jako například https://slevo­vykupon.net/

Odpovědi
anonym

takové, že nikdy nevybírám eshop podle toho zda na něj mám či nemám slevový kupón, protože bych na tom jen prodělal. Nejdříve vyberu eshop podle srovnávače cen jako je zbozi.cz nebo heureka.cz a teprve když mi daný eshop vychází jako nejvýhodnější poměrem počtu pozitivních hodnocení a cenou pak se trochu pídím po případných slevách třeba na poštovném.

Světe div se, u eshopů které jsou ale jaksi implicitně výhodné, se slevy nevyskytují protože už prostě nemají z čeho slevovat (mají na tom tak nízký rabat, že už by se slevami šli do mínusu) takže se slevami ze zpravidla setkáme jen u obchodů které jsou jinak relativně předražené a slevy používají jako takové falešné lákadlo protože s jejich pomocí cenu umí stáhnout na hladinu, která sice pořád ještě nemusí být výhodná ale nakupující podlehne snadno představě že je a s nákupem se slevou je spokojenější než s nákupem bez ní i kdyby nákup bez slevy měl vyjít v jiném eshopu paradoxně levněji 🙂

Jinak k otázce jak fungují z uživatelského pohledu, to je asi zřejmé, v košíku se slevový kód zadává zvlášť, pokud jej v košíku neuvedete, sleva se neuplatní. Slevy zpravidla nelze kombinovat…

briketka10

U Bonprixu to platí.

Kamilovo

Ahoj neím o přesně, ale já si prostě jednoduše najdu nějaký slevový kupon přes http://kuponoz­droj.cz/ a ten pak zadám při objednávce do předem určené kolonky. Díky tomu se tak dá získat sleva i kolem 25% , což mě příjde super.

anonym

Jinak čím předraženější obchod tím více pracuje s těmito slevami protože zřejmě jen blázen by v takovém něco koupil bez slevy a často to tak i bývá, že slevy předražené eshopy nabízí permanentně, vlastně u nich bez slevy ani nic koupit nejde, to byste museli být slepí a hluší. Je to součást jejich poněkud falešného marketingu, a bohužel to na lidi funguje … viz toto video CENOVÁ STRATEGIE, NÁVOD JAK PRODÁVAT PŘEDRAŽENÉ ZBOŽÍ https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gHUJur-2uh4&list=LLPjLUz­Zuy5RApsKluUO­o_Tg&index=11&t=0s