hanny 2

Jaké máte zkušenosti s matrací Dormeo?Koupit nebo ne?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím, mám, nevím jestli bych koupila znovu.

Další odpovědi
Pralinka1979

Jsem velmi spokojena 🙂 Mám i polštáře. Jistě záleží na typu matrace a správném výběru, každému vyhovuje jiná. Já potřebovala pro alergika (syn). Dávám odkaz níže 🙂Jinak na stránkách si zvolte požadavky a najde vám to ideální matraci!
--- Potah ze stříbrných vláken je napuštěný speciální látkou Resistant proti prachovým roztočům, plísním a bakteriím. Stříbrná vlákna omezují statickou elektřinu a usazování prachových částic.
Vrstva anti-alergenních silikonových vláken poskytuje dalších ochranu proti bakteriím a alergenům.

Zdroj: www.dormeo.cz/ma­trace/matrace-silver.html

Kristy 170

Koupit, já na nich taky spím, koupila jsem je na www.matracedor­meo.cz

Iwette

Já mám velice dobré a kladné zkušenosti s spol. POSTELE OSTRAVA http://postele­ostrava.cz/ Sama jsem tam nakupovala a byla jsem překvapená jejich velice kvalitními produkty a službami. Nabízejí opravdu kvalitní produkty, což oceníte určitě. A jejich suverenita a profesionálně vyškolení zaměstnanci jsou díky tomu všemu špičkou ve svém oboru. Tak vřele doporučuji všem tedy 🙂