OnlyPapaYA

Jaké máte zkušenosti s kosmetikou Only Papaya na léčbu ekzémů, popálenin a lupénky?

Nejlepší odpověď
bolak

Dá se to používat i jako lubrikační gel?

Další odpovědi
hanny 2

Tuto kosmetiku neznám a i když se papaya používá v kosmetickém průmyslu,tak jsem nikdy neslyšela ani nečetla,že by léčila výše zmíněné,jen že enzym papain působí protizánětlivě.

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/papaja-obecna-carica-papaya.htm

arygnoc

odkedy sa kozmetika použáva na liečenie?

mimochodom – ekzémy, popáleniny a lúpienka sa liečia symptomaticky – odstraňujú sa následky ochorení, nie ochorenia samotné, lebo sa vyliečuť (zatiaľ) nedajú, resp. to nevieme.

mimochodom – jedná sa o sponzorskú otázku, teda platenú reklamu a k tomu ešte škodlivú, zavádzajjúcu a klamlivú.

tentokrát sa admini škaredo – sekli

😉

Děda Louda

Jen ty nejlepší, totiž žádné. Na léčení jsou určena léčiva, ne nějaké naděje vzbuzující podvodné zboží nejasného původu.
Reklamu, natož klamavou, tady nebereme. Admin tu takovéhle manýry netrpí a tudíž jeho prvořadým úkolem je dotaz vymazat.

ivzez

Chcete-li reklamou zaujmout a získat platící zákazníky,
neměli byste z potenciálních zákazníků dělat blbce.

Rozumní lidé vědí, že žádná kosmetika (včetně té tzv. léčebné) nic ne(vy)léčí.
V lepším případě může mít slabý podpůrný účinek jako doplněk ke klasické léčbě. V horším jen tahá lidem z kapes peníze.

_______

Schválně, jak dlouho tu má odpověď vydrží?

nosahosa

Žádnou zkušenost s Only Papaya nemám. :(

JájsemRaibek

Nemám žádnou zkušenost s touto kosmetikou a protože cpete reklamu ve formě otázky na tento server, zhnusili jste se mi tím, že vlastně podlízáte a jakožto potencionální kupec mohu konstatovat, že pokud v obchodě uvidím dva výrobky s tím, že jeden bude váš, zcela jistě zakoupím ten druhý.

Emefej

Nepoužívám žádnou kosmetiku. S popáleninami, lupénkou nebo ekzémem bych šel k lékaři.

ReHu

Žádnou.
Zatím jsem neměla potřebu.

ptáč

Forma nabídky je povedená, zapadá do konceptu otázek. Papaya nemůže vyléčit popáleniny, ekzém a už vůbec ne lupénku:) Kosmetika zakrývá nedostatky. Zkušenosti s těmito krémy nemám, ale hodlám je vyzkoušet. Věřím, že nabízíte osvědčené výrobky.

Agneta

Neznám, ale pořídím si na případné ošetření popálenin, na jizvy a urychlení hojení. Jako pleťový krém ho používat nehodlám – lepší než Weleda být nemůže.

Lamalam

Žádné zkušenosti nemám, v případě problémů bych raději zašla na kožní.

zjentek

mně se furt lupe skura, papaya nepapaya..
otázku jsem ohodnotil z čistě vlezřiťovskejch důvodů.

Alesh

Já ji používám na poslední pomazání. 🙂

klumprt

Nemám žádné zkušenosti. Co mi odpadne, to už mě nezajímá. Jsem už ženat, za holkama neběhám, takže mě netrápí ani co mi vyraší na pleti. Horkým předmětům a ohni se vyhýbám.
Když si chci něco vyléčit, tak jdu k doktorovi.

lukas.zmizik

kde se to dá sehnat? objednávám dvě palety

Drap

Vůbec žádné zkušenosti nemám a nemám ani v úmyslu nějaké získávat.

e1232851@trb

žádné ale kvůli vlezlé reklamě na online radii E2 ji určitě používat nebudu !!!!!!!!!

Jirka Š.

Zeptej se jí, kam ráda chodí a co ráda dělá a třeba za 3 dny jí to navrhni(nejlepší je jít do nějaké luxusnější restaurace, protože tam ji můžeš i trochu opít). Po akcí jí navrhni, jestli by jsi ji nemohl doprovodit domů a cestou si povídejte. Až tam dorazíte, zeptej se, jestli bys u ní nemohl zůstat přes noc( použije nějakou výmluvu, např.,že jsi moc opilý a nemůžeš si objednat taxi), když ano, řekni jí, až půjdete spát, pravdu, že jí máš rád a chtěl by jsi s ní chodit. Když tam přespat nemůžeš, řekni to mezi dveřmi.

Mirdas

Ještě jsem ji nevyzkoušel a již je vtíravě otravná!

štamgast

Papája, mamája, žádnou takovou značku neznám.

valemakareee

Krém na lupénku – https://hespac­.com/psoricz.htm

Agneta

lukas.zmizik >>> to se nedá sehnat, snad jedině v Tuzexu za devizy:DD

JájsemRaibek

Ani nahlásit otázka nejde pro porušení pravidel – reklama. No to je vrchol drzosti jak tato firma podlejzá.

anonym

Já to napsal do odpovědi a smazali to.

chachar1922

Ale druhým se tu mažou komentáře…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dvoji-metr-jaky-to-ma-vyznam

Mc Merkurion

…jestliže je partner uživatel,platí pro něj kodex uživatele:
Zneužití komunity
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je v pořádku k dobré odpovědi, která je k tématu, uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.

anonym

Porušení pravidel platí asi jen pro ty co neplatí.

Mc Merkurion

stačí si projít net a hned budete mít názor na onu kosmetiku > předražená a na dvě věci…

anonym

Jen nechápu,proč jste smazali mojí odpověď,čím zas něco porušila,když je tohle opravdu zase jen reklama.

Mc Merkurion

admin zase dneska perlí,snažim se na něj najít kontakt,a dělá mrtvýho brouka…

chachar1922

To už ani tady není svoboda názoru ? :-O

Mc Merkurion

tady někdy byla?

chachar1922

Já nevím, jsem tu zase po 3 letech, ale poslední 3 dny co to tu vnímám a chodím tu aktivně, tak si toho začínám všímat.

anonym

Ne,asi není,odpověděl jsem slušně a je to hned pryč.