Avatar uživatele
Georgo2010

Jaké máte zkušenosti s kolejničkovými garnyžemi na stropě? Jsou lepší než (dřevěné)záclonové tyče na zeď?

Kde se dají sehnat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, anonym před 4638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Ty kovové se snad už ani nevyrábí.
S těmi plastovými mám jen samé dobré zkušenosti.
Buď prodávají takové háčky které zapíchnete do záclony a zajistíte proti vypadnutí, nebo prodávají žabky které pouze připnete na záclonu nebo závěs. Obojí perete se záclonou a potom je pouze nastrkáte ze strany do kolejničky a zajistíte zarážkou proti vypadnutí (také prodávají).
Nikde nedrhnou, jak píše arygnoc.
Akorát nedoporučuji to plastové čelo, které k tomu prodávají ale nechte si někde od truhláře udělat čelo dřevěné případně z lamina.
Koupíte to v kdejakém hobby marketu (Hornbach, Obi, Baumax …)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

S žabkami je šílená práce je to fakt děs, ruce vám mohou upadnout. To je moje zkušenost již nikdy více.Není nad garnýž s kroužky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Já je mám, představa, že budu muset přichytávat záclonu žabkami mě dokonale odrazuje od praní, čímž ušetřím spoustu času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jednoznačně garni/yž.

kolejničky ne.
je s tím šílená práce, taková titěrná a pořád drhnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Urcite jsou lepsi , i to hezky vypada. ( podle me , tedy ). Prodavaji snad v kazdem i Supermarketu. Ale zajedte si do Obi , Baumaxu … , co mate nejblize. Maji tam vsechny velikosti.
P.S. A zavesy ( zaclony ) se perou i s temi umelohmotnymi drzacky a neposkodi se.
Budete si je muse ale koupit ( ty zavesy ) na tyhle garnyze … , nebo nechat usit. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Sestra koupila plastové garniže s kroužky je to šílený lapák na prach a mastnotu v kuchyni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Aral

Ikea prodává ocelové lanko,které je přišroubované na zdi.Perfektně to funguje a vydrží to dlouho.Mám to víc jak deset let a stačí jenom otírat od prachu.Na lanku jsou háčky se žabkou.

před 4564 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek