Georgo2010

Jaké máte zkušenosti s kolejničkovými garnyžemi na stropě? Jsou lepší než (dřevěné)záclonové tyče na zeď?

Kde se dají sehnat?

Nejlepší odpověď
Hykam

Ty kovové se snad už ani nevyrábí.
S těmi plastovými mám jen samé dobré zkušenosti.
Buď prodávají takové háčky které zapíchnete do záclony a zajistíte proti vypadnutí, nebo prodávají žabky které pouze připnete na záclonu nebo závěs. Obojí perete se záclonou a potom je pouze nastrkáte ze strany do kolejničky a zajistíte zarážkou proti vypadnutí (také prodávají).
Nikde nedrhnou, jak píše arygnoc.
Akorát nedoporučuji to plastové čelo, které k tomu prodávají ale nechte si někde od truhláře udělat čelo dřevěné případně z lamina.
Koupíte to v kdejakém hobby marketu (Hornbach, Obi, Baumax …)

Další odpovědi
hanulka11

S žabkami je šílená práce je to fakt děs, ruce vám mohou upadnout. To je moje zkušenost již nikdy více.Není nad garnýž s kroužky

Hlada

Já je mám, představa, že budu muset přichytávat záclonu žabkami mě dokonale odrazuje od praní, čímž ušetřím spoustu času.

arygnoc

jednoznačně garni/yž.

kolejničky ne.
je s tím šílená práce, taková titěrná a pořád drhnou.

anonym

Urcite jsou lepsi , i to hezky vypada. ( podle me , tedy ). Prodavaji snad v kazdem i Supermarketu. Ale zajedte si do Obi , Baumaxu … , co mate nejblize. Maji tam vsechny velikosti.
P.S. A zavesy ( zaclony ) se perou i s temi umelohmotnymi drzacky a neposkodi se.
Budete si je muse ale koupit ( ty zavesy ) na tyhle garnyze … , nebo nechat usit. -iv-

elektrikář

Sestra koupila plastové garniže s kroužky je to šílený lapák na prach a mastnotu v kuchyni.

Aral

Ikea prodává ocelové lanko,které je přišroubované na zdi.Perfektně to funguje a vydrží to dlouho.Mám to víc jak deset let a stačí jenom otírat od prachu.Na lanku jsou háčky se žabkou.