Avatar uživatele
stana73

Jaké máte rádi povlečení?Roman­tické, divoké, s květinami, se zvířátky…

Já mám teď „slámové“ a moc se mi líbí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym, modrypezotek, aramah, iceT před 4841 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Mám ráda s obrázky růží a jiných květin, ale růže vede. Romantické? Tak to je jasný, že ho beru! :D Divoké.. v jakém smyslu? Se zvířaty? Určitě. Mám ráda povlečení s delfínem v moři. Se slámou bych taky chtěla. Moc tedy nemusím povlečení s autama, kamionama atd. atd… :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Já mám ráda abstraktní, nejvíc asi kytkové vzory. Nebo hvězdy, slunce, spirály – obrázky, které mám ráda normálně, často si je čmárám a prostě mi jsou příjemné. Barvy různé, ale spíš ty teplejší a sytější – mám povlečení oranžové, zelené i modré a všecky mám ráda. Hlavně ne extrémy, vadilo by mi jak hodně tmavé, tak hodně světlé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Čisté voňavé příjemné na tělo,co se týče potisku čtverečky a květiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě se líbí Romantické a s květinamy takové dostávám aj si kupuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nemusí být barevně sladěné,hlavně by mělo v zimě hřát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Mě se líbí s květinami a se zvířátkama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Teď máme světležluté s kytičkami,potom ještě modré s nějakými čárkami.Malej má jedno s Krtečkem a jedno s kamionama.Ale víc než na povlečení záleží na tom,s kým tam spíte:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ve znameni leoparda nebo oceanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modrypezotek

Mám stále bílé damaškové , které se dá prát na vysokou teplotu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Povlečení co to je? Přijdu, praštím sebou, něco na sebe natáhnu, ráno shodím a vypadnu.
I když když je hezké povlečení a v něm příjemné druhé pohlaví, tak je to příjemná kombinace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

Také mám rádá romantické povlečení na postele,objednala jsem je přes intenet-nové květinové s vlánkem okolu polštářů k bilé vyřezávané posteli se mi hodí takové vzory,nebo bílé,vyšívané a pod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drahuška999

Já tedy nevím jak vy, ale já mám nejraději lůžkoviny české a to hlavně proto, že mám jistotu toho, že podporuji českou ekonomiku a to hlavně i v těchto velice složitých dobách :) Nejraději mám pak tuto stránku zde – https://ceske­luzkoviny.cz , kde pořizuji prakticky všechno povlečení, které máme u nás doma :) Takže tak :)

před 1121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
svetka97

Já mám ráda květinové, klukům do pokoje kupuji geometrické vzory, ale vše se snažím udržovat v rámci možností decentní. Pokud jde o ty geometrické vzory, hezké a kvalitní mají např. tady: http://www.la­dor.cz/cs/9-lozni-povleceni Květinové jsem hezké už dlouho neviděla, ty si držím tak 15 let staré ještě od rodičů.

před 1454 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Eva Studená

Já mám ráda veselé povlečení, takže například https://www.gol­dea.cz/lozni-povleceni/zluta :)

před 1487 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek