stana73

Jaké máte rádi povlečení?Roman­tické, divoké, s květinami, se zvířátky…

Já mám teď „slámové“ a moc se mi líbí

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mám ráda s obrázky růží a jiných květin, ale růže vede. Romantické? Tak to je jasný, že ho beru! :D Divoké.. v jakém smyslu? Se zvířaty? Určitě. Mám ráda povlečení s delfínem v moři. Se slámou bych taky chtěla. Moc tedy nemusím povlečení s autama, kamionama atd. atd… :D

Další odpovědi
Terryle

Já mám ráda abstraktní, nejvíc asi kytkové vzory. Nebo hvězdy, slunce, spirály – obrázky, které mám ráda normálně, často si je čmárám a prostě mi jsou příjemné. Barvy různé, ale spíš ty teplejší a sytější – mám povlečení oranžové, zelené i modré a všecky mám ráda. Hlavně ne extrémy, vadilo by mi jak hodně tmavé, tak hodně světlé.

aramah

Čisté voňavé příjemné na tělo,co se týče potisku čtverečky a květiny.

panenka

Mě se líbí Romantické a s květinamy takové dostávám aj si kupuji.

iceT

Nemusí být barevně sladěné,hlavně by mělo v zimě hřát.

bobánek

Mě se líbí s květinami a se zvířátkama.

Rocker

Teď máme světležluté s kytičkami,potom ještě modré s nějakými čárkami.Malej má jedno s Krtečkem a jedno s kamionama.Ale víc než na povlečení záleží na tom,s kým tam spíte:-)

anonym

Ve znameni leoparda nebo oceanu.

modrypezotek

Mám stále bílé damaškové , které se dá prát na vysokou teplotu

venkovan

Povlečení co to je? Přijdu, praštím sebou, něco na sebe natáhnu, ráno shodím a vypadnu.
I když když je hezké povlečení a v něm příjemné druhé pohlaví, tak je to příjemná kombinace.

Anizbor

Také mám rádá romantické povlečení na postele,objednala jsem je přes intenet-nové květinové s vlánkem okolu polštářů k bilé vyřezávané posteli se mi hodí takové vzory,nebo bílé,vyšívané a pod.

Drahuška999

Já tedy nevím jak vy, ale já mám nejraději lůžkoviny české a to hlavně proto, že mám jistotu toho, že podporuji českou ekonomiku a to hlavně i v těchto velice složitých dobách :) Nejraději mám pak tuto stránku zde – https://ceske­luzkoviny.cz , kde pořizuji prakticky všechno povlečení, které máme u nás doma :) Takže tak :)

svetka97

Já mám ráda květinové, klukům do pokoje kupuji geometrické vzory, ale vše se snažím udržovat v rámci možností decentní. Pokud jde o ty geometrické vzory, hezké a kvalitní mají např. tady: http://www.la­dor.cz/cs/9-lozni-povleceni Květinové jsem hezké už dlouho neviděla, ty si držím tak 15 let staré ještě od rodičů.

Eva Studená

Já mám ráda veselé povlečení, takže například https://www.gol­dea.cz/lozni-povleceni/zluta :)