postcd

Jaké jsou vaše nejoblíbenější cuketové recepty?

jak je připravujete a na který způsob vám chutnají nejvíce? Já bych rád něco kdy se nemusí zapékat.

Odpovědi
atlas

Něco na způsob musaky
cuketová čína s porkem
obalovaná v česnekovosýrovém těstíčku
Cuketový nákyp(stejný postup jako na placky,akorát že místo placek to dám na pekáč,jsem líná se s plackama dělat a je to náročnější)
sladké buchty z cukety
Miluji zeleninu a cuketu obzvlášť
Receptů z cukety je spousta
ještě mě láká cuketové rizoto,ale to nemám ozkoušené…

suaeda

Cuketa mi nejvíc chutná jako sladký moučník. Jak se to dělá nevím, ale chutná to dobře.

soles

Obdobně jako moc nemusím brokolici, kde mi ale moc chutná dobře udělaná brokolicová polévka, tak ani moc nemusím cuketu, ale cuketová polévka je dobrá 😛
http://www.lev­nyrecept.cz/po­levky/cuketova-polevka-s-cedarem/

RyuzakiKate

Uvaříš rejži. Osmažíš cibulku s cuketou a česnekem, podleješ půl plechovkou kokosovýho mlíka, hodíš tam jednu chilli papričku, kari, necháš povařit, dokud není cuketka měkká a pak smícháš s rejží. Dobrůtka.

postcd

lze jí použít místo brambor do bramboráků, chuťově k nerozeznání kvůli česneku majoránce a osmažení, rozdíl je tam akorát v tom že cuketové jsou vláčnější/měkčí možná i lehčí dalo by se říci