bauerlukin

Jaké jsou dobré softwarové kryptopeněženky?

Vím že lepší jsou hardwarové kryptopeněženky, nicméně poraďte mi ty softwarové. Díky předem

PS Myslím tím kryptopeněženky kde neplatíte moc poplatků, jsou bezpečné atd.

Odpovědi
_Bůh_

Poplatky nejsou snad u žádné peněženky. Poplatky jsou záchvěvem starého světa bankovnictví.
Bezpečné jsou ty, které neznají tvůj seed.

Na Ethereum používám Metamask jako rozšíření (plugin) do Chromu. Je to dnes dost populární peněženka, jednoduchá na ovládání.
Potom jsou fajn Coinbase Wallet a Blockchain Wallet.
Nejbezpečnější by měla být samozřejmě HW peněženka, ideálně Ledger.

seraphico

Pozitivní zkušenost mám s Coinomi.

_Bůh_

Jinak ten Metamask dobře funguje s web3. Je super na nákup NFT přes opensea apod.