plebs

Jaké je nestandardní množství při nákupu zbraní a střeliva?

MV připravilo kvalitní zákon prodejce zbraní musí nahlásit občana Policii který nakupuje nestandardní množství.
Příbuzný prodává zbraně a jeho názor je 100 nábojů a deset zbraní já mám jenom na ZP jednu pistolku ČZ a mám názor, nahlásit jakmile zakoupí dvě zbraně anebo více jak 10 nábojů.

Nejlepší odpověď
Emefej

U zbraní se to řešit nemusí, ty podléhají registraci a PČR o nich má dostatečný přehled. U nábojů netuším, střelci mají individuální spotřebu, 500 ks někdy vystřílím za víkend.

Další odpovědi
elkon

To se musíš ptát tam, kde zákon připravili. Jistě existuje nějaký prováděcí předpis. Jestliže někdo zbraně prodává, také on to musí znát, aby se mohl podle toho zachovat. O jeho názor nejde.

Drap

Při cvičné střelbě na střelnici, nebo myslivci připravující se na hon, neni 100 ks nábojů žádné nadst

andartní množství.

zjentek

😂😂😂

plebs

Štamgasti koumali, zda je to podobné jako u marjánky malé né větší množství anebo jenom pro vlastní spotřebu.

zjentek

🤣🤣🤣 Tak tos zabil 😅

zjentek

Deset nábojů = 10 mrtvol proto dobrému střelci max. tři možná čtyři.