dust8

Jaké je konkrétní využití nestíněného síťového patch kabelu Cat6?

Nejlepší odpověď
Arne1

Propojení počítače se zásuvkou RJ-45. Propojení přepínače a patch panelu.
Jinak nechápu dotaz – Cat6 se použije tam, kde je celá kabeláž v Cat6. A stínění ? No, názory jsou na ně diametrálně odlišné. Tuším v Americe všude prosazují stíněnou kabeláž, v Evropě spíše nestíněnou. Ale závisí to od mnoha faktorů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.