Pruzkumnik

Jaké hry jste hrávali či hrajete v počítačové učebně ve škole?

Otázka pro mladší, jaké hry jste hrávali či hrajete ve škole v počítačové učebně či ve školní knihovně?
Ja zamích školních let na základce jsme hosili to co jsme měli dělat do lišty a ze slunečnice si tam buď nainstalovali quake 3 arena demo a hráli singleplayer
Nebo jsem stáhli a nainstalovali paintball a hráli to po LANu proti sobě 😁
No a na střední v knihovně když odpadla hodina tak jsme hráli nainstalované hry na flashce a PSX hry přes emulátor

Odpovědi
Danina65

Také trocha nostalgie. Na babu, na sochy, na to jak nejlépe napodobit třídní.Většina her se tedy neodehrávala ve třídě, nýbrž na chodbě, ještě lépe dole u šaten.

Mikís

Ah trocha nostalgie. Nejoblíbenější online hra u nás ve třídě? Bulánci

marketa54321

Manic Manner a Cihly

Dochy

Na základce to byly boulder dash, penetrator, obcas manic miner (od VBG, na PMD85) Na prumyslovce nejdriv nejaka housenka (na iq-151) pozdeji nějaký vopice (co byly v qbasicu pribalenym v MS-dosu)

Jses moc mladej 😉

anonym

U nás jednoznačně kralovala týmová záležitost jménem „červi“ viz https://goo.gl/Gif­kp1 (foto) . Neskutečná volovina, ale adrenalinová, chytlavá a hlavně umožňovala aby se holky s klukama mačkali u jedné klávesnice 🙂 Takže šlo o kontaktní hraní 🙂. Ne jako obvykle, kdy se při síťové hře jen pokřikuje zpoza monitoru na někoho schovaného za fikusem.

Altair-AC

Minecraft či cs 1.6 🙂 nebo diep.io