Horryk

Které externí HDD (4 TB – 5 TB; 2,5 palce) vydrží nejdéle?

Chtěl bych vědět, které externí HD disky (značka, model atd.) s kapacitou 4–5 TB a velikostí 2,5 palce vydrží nejdelší dobu, než se zkazí, pokud na něj budu zapisovat denně. Které disky jsou tedy primárně nejkvalitnější na životnost a sekundárně jsou hodně rychlé, nepotřebují formátovat a jiné parametry. Anketa je dělaná pro značku, kterou byste preferovali pro tyto primární a sekundární parametry. Děkuji za odpovědi.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ElonMusk

Western Digital

Několik let již mám WD, funguje bez problémů. Nepoužívám však denně.
Známý, který pro pracovní účely denně využívá služeb WD (různé HDD, cloudy apod.) je dlouhodobě spokojen.
S Adata produkty jsem také spokojen, ale počítám, že WD je kvalitnější.

metro

Adata

Otazník123

Western Digital