Avatar uživatele
Miroslavst

Jaké druhy pozdravů existují a co znamenají? Kdy pozdrav vznikl?

Co značí pozdrav a kdy vznikl?

Mějte se tu krásně

http://mosoly­okeskonnyek.fre­eblog.hu/files/p%C3%A1p­%C3%A1.JPG

Pamatujete kdo chtěl zažalovat jiného uživatele jen proto, že měl podobný nick a co se zde dělo?
Proč se zde nic neděje, když nyní tento uživatel zveřejní údaje o druhém?
Možná až si to uvědomí, možná se vrátím. Stejně mě netěší první místo jen proto, že annas odešla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, BEAES, GM, iceT, hanulka11, Radak, Lásenka, hanny 2 před 4783 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Miroslave, ty odcházíš? To ne!! Nedělej to! Máme Tě tu rádi, proč by jsi chtěl odejít? Dobře si to promysli, než to uděláš.

Ano, pamatuji si. Byla to válka nicků – mosoj vs. Mossoj.
Máš pravdu, je to nespravedlivé, až mi z toho skoro vypadávají oči z důlků a stojí vlasy na hlavě.

Mirku, opravdu to nedělej. Samozřejmě záleží na Tobě, ale…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Hm , pamatuji dobře.
Dnes je divný den …snad ty erupce zasáhly víc lidí…jinak nevím ,fakt ?

Sakra, tady přeci vůbec nejde o to kdo je první nebo desátý nebo poslední

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Miroslave, prosím, neodcházej!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Doufám,že si jen děláte srandu…to nemyslíte vážně?No a kdo nás bude rozesmívat a zvedat náladu svými vtipnými obrázky a odpovědmi.To né,prosííííím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

To nevydržíš dlouho :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lásenka

A to nás jen tak zdravíš nebo odcházíš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Miroslave, je škoda, že chceš odejít. Byla S Tebou vždycky legrace, málokterá odpověď polechtala bránici jako Tvoje.
Vím, že tady došlo ke zneužití osobních údajů, jenže podrobnosti jsem nestihla pročíst. Teď na to koukám jako blázen.
Zrovna jsem přemýšlela, kam se poděla Annas, taky nevím proč odešla.
Je to moc velká škoda a pořád doufám, že si to rozmyslíš a zůstaneš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BEAES

V tomto máš pravdu, tohle by administrátor neměl ignorovat.
Doufám, že se to brzy vyřeší. Snad se tu neměří dvojím metrem?

před 4783 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Dobrý den,
jelikož nejste ochotni žádným způsobem řešit problém, který vznikl tím, že uživatel xxxxx uveřejnil mejlovou adresu xxxxx. Jelikož se cítím i já ohrožen tím, že by mohl zveřejnit moji mejlovou adresu a pak by mi chodily urážlivé mejly jako xxxxxx od anonymů, žádám vás tímto o zrušení profilu Miroslavst a to co nejdříve.
Profil jsem uzamknul, fotku odstranil.
Je možné, že se vrátím, pokud se situace uklidní popř. vyřeší.
Nyní sleduji, že vaším prvořadým zájmem je, aby i otázka, která se týká vědy-např. kolik váží lidské oko byla přesunuta do zábavy. Na mejly, které se dotýkají napadání nebo bezpečnosti nereagujete. bohužel.
Proto odcházím.
S pozdravem
Miroslavst

před 4783 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Pozdrav (od „zdraviti“, tj. přát zdraví) je projev úcty, přátelství a dobrých úmyslů, který se děje ritualizovaným gestem a/nebo slovy.[1] Lidé se zdraví při setkání i při loučení a často přitom vyjadřují přání, aby druhý „žil“ (živijó), zůstal zdráv (něm. Heil), případně „celý, neporušený“ (lat. salvus). Lidský pozdrav patrně odpovídá usmiřovacím gestům společensky žijících živočichů.
Pozdravem je myšleno přivítání a rozloučení,forem pozdravů je mnoho,od tření nosem o sebe po polibek na tvář.
Slovně vyjádřené pozdravení-ahoj,nazdar,dobrý den,čus,pac a pusu a spousta jiných…

před 4783 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek