KubikS7

Jaké druhy plžů vykupují ve výkupnách šneků? Vykupují se i s ulitou ?

Nejlepší odpověď
www

Samozřejmě jen živé, tedy s ulitou a pokud se nemýlím jen z domácích chovů, naši jsou v přírodě chráněni.

Další odpovědi
hanulka11

právě ty s ulitou se vykupují

elektrikář

Šnek na výkup musí mít víc jak 4 centimetry. Výkupny na to dávají plastový mněříci terčík.Pochpitelně musí mít ulitu jinak by se brzo skazil.Šnek drží v ulitě jak židovská víra musi se nejdřív uvařit, to je zabít jinak jej nevytáhneš.