jarin90

Jaké by to mělo dopady na Velkou Británii kdyby královna Alžběta II. zemřela na nakázu Covid-19?

Odpovědi
Kepler

Občané by měli státem nařízený státní smutek, nic víc. Velebená, ale bezvýznamná osůbka. Osudy VB už dávno řídí někdo jiný.

DoTazatel

Zemřela by jim královna. Byl by státní smutek, byla by to tragédie. Ale jiný dopad by to nemělo.
Nastoupil by její nástupce.(prav­děpodobně princ Charles — když bude chtít a neodmítne nebo pokud by se taky nenakazil atd.).

Jak říká Kepler, královna už stejně nevládne… (Všude vládne parlament).

autacek

Dopady by to mělo pravděpodobně takové, že pohřeb by byl jen u televizních obrazovek a korunovace nového krále by počkala.

Kelt

Kdyby zemřela teď, tak by ten pohřeb nebyl s velkou účastí.

Pepa25

Symbolicky obrovský, politicky téměř nulový.