Nenaplněný

Jaké auto do 50000 kč mám s ohledem na cenu náhradních dílů koupit svému synovi?

Jaké auto do 50000 mám s ohledem na cenu náhradních dílů koupit svému synovi?

Odpovědi
V.3.S.K

Doporučil bych Opel Vectra B od roku 1999,nebo Peugeot 406.Obsah 1,6–55kw(1,6 16V-75kw),1,8–110kw.Pořizovací cena od 35000kč,náhr.díly 500–1000 kč

Zdroj: vlastní zkušenost

Dr. Avatar

Ja bych koupil VW Golf III a nebo passat 35i (b4) passata mam ja a sem spokojenej

romik01

Dobry den.
Velmi zalezi na Vasich konkretnich pozadavcich na obasah motoru,paliva nebo typ karoserie atd..Ale na zacatek by treba nebylo spatne neco takoveho. http://www.sau­to.cz/detail-inzeratu/osob­ni/volkswagen/po­lo/7837136

mojitek

Ono spis zalezi na jaky „kus“ narazite.Kdyz koupite spatny,tak na zahranicni auta jsou dily drazsi. Spatna by nebyla Felicie v peknem stavu,a za 50.000,– by byla hodne zachovala.Ale chce to jit s nekym kdo tomu aspon castecne rozumi,protoze bohuzel vetsinou prodejci nejakou tu zavadu zamlčí.Ale jak rikam,je to kus od kusu,jde o to nenaletet nejakymu sizunkovi

lemra@lina

Já bych mu koupil zachovalé fáčko a ještě by zbylo na benál.

miha

Škoda Felicia LXI do 50000 kč bezva auto spolehlivé a nejsou drahé náhradní díly.

KrystofM

Rozhodně fiat punto nejlépe 1.2 8v :)