hudzu

Jaká vzdálenost musí být od hranice pozemku na postavení montované garáže

Nejlepší odpověď
Bumbes

Polopaticky to je:
Pokud nedojde k jiné dohodě se sousedem, vzdálenost od hranice pozemku nesmí být menší než výška nejbližší stěny stavby.
V těch předpisech je zamotaný úhel 45st., ale to je kvůli štítovým střechám.
Dá se to obejít například prodejem půlmetrového pruhu pozemku jiné osobě, která dá souhlas se stavbou na hranici pozemku.