Anonym 12345

Jaká/která vysoká škola je vhodná, kdybych odmaturovala ze zeměpisu a z dějepisu?

Jaká vysoká škola je vhodná když bych odmaturovala ze zeměpisu a z dějepisu?

Nejlepší odpověď
annas

Tyto předměty byste musela studovat na jiných fakultách.
Zeměpis, spíš geografie – přírodní vědy, dějepis/historie vědy společenské.

Jedná se o mezifakultní studium např. (pedagogická fakulta – přírodovědecká fakulta). Možná filosofická a přírodovědecká – musíte si zjistit na VŠ. .

Rozhodnutí je na vás, co upřednostníte. Přece jde o vaše životní zaměření, specializaci, proto musíte zvážit.

Přece bych si měla vybrat školu sama podle sebe, nikoliv podle rady jiného. V 18 letech snad už víte, co chcete dělat.

Další odpovědi
quentos

Podle toho pravopisu žádná.

elkon

V pravopisu žádnou chybu nevidím, ale školu vybíráme podle toho co nás zajímá a baví, ne podle toho, co nám někdo radí. To je postavené na hlavu. Když takhle uvažuješ, tak nevím co chceš na „vejšce“ pohledávat.

Bobek 2

Holky, které nevědí, co chtějí, většinou chodí studovat ekonomku.