BEAES

Jaká ryba vám nejvíce chutná z grilu?

Mám chuť si ugrilovat rybu a nevím jakou koupit, jaké ryby grilujete vy???

Nejlepší odpověď
panenka

Mám ráda pstruha candáta a makrelu osobně ty ryby na grilovačku nechystám vždy to raději přenechám manželovy a známému na starosti, protože oni ty ryby umí nejen nachystat ale i opravdu udělat velmi dobře.Já s kamarádkou pak chystáme pečivo,káfe,sodovky a ten zbytek.

Další odpovědi
vagra

Jednoduchý a dobrý recept na pstruha,který jsem stáhl před léty z netu:
Vykuchané pstruhy omyjeme a osušíme. Potom posypeme směsí soli a sladké papriky 1:1 i zevnitř-proložíme kolečky cibule.Uložíme do skleněné misky. Nezaléváme – ryba pustí tekutinu sama. Necháme odležet do druhého dne v chladu. Grilujeme na dřevěném uhlí, na roštu, potřeném olejem.
Nezbývá než popřát,jak říkáme my Slezané- Enjoy your meal!

anonym

Nejlepsi rybu z grilu jsem mela na navsteve u pribuznych,byla to oslava,tak se placli pres kapsu.Byl to losos,take ho pripravoval pan domu,maji na to asi nejaky dar navic,jinak mam rada psruha,ale nechutnal mi hejk.

elektrikář

Mně nejlépe chutnali vlastnoručně ulovení okouni, až na to škrábání. Do vnitř jsme dali hrst petrželky, kousek másla. Delikatesa
Doplňuji:
Nebo ryba po mlynářsku do sáčku se dá hladká mouka sůl paprika trochu pepře a sušené rozdrcené zelené koření vloží ryba zatřese.
Pomalu to smažíme na másle.

mišula4

V ČR pstruh, v HR sardele

Jahoda

Já jím: makrela, losos, treska a možná ještě něco. Můj manžel jí snad většinu ryb např. candáta, pstruha apod.

Michal

Každá kromě kapra ,má blátivé maso.Pozor nezaměňovat" je cítit bahnem."