Usoman

Jaká procentuální část zaměstnanců u průměrné firmy zaujímají administrativní pracovníci (lidé v kanceláři)?

Odpovědi
peterd108

Na to se nedá odpovědět. Každá firma je jiná m, jiný počet pracovníků v kanceláři bude mít IT Firma, jiný zase např. Škodovka v Kvasinách.

ivzez

Co míníte obratem »průměrná firma«?

Průměrnou soukromou školu, advokátní kancelář, důl, stavební firmu,
statek, železárny, polikliniku, obchodní dům, nemocnici, supermarket,
zahradnictví, elektrárnu, pekařství, … ?

V některých firmách se to bude blížit 100 %, v jiných půjde o pár procent.