Radak

Jaká pračka je nejlepší?

Aby dobře prala, moc nestála – i když stát musí, to vím, a aby byla tichá a úzká do 45cm.

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste si dát na google AApračky a tam si najdete tu která vám vyhovuje,já mám od bosche,a jsem sní spokojená,taky jsem jí takto vyhledala
Doplňuji:
Miroslavste a děláš valchu?

Další odpovědi
Miroslavst

Tys popsala moji manželku, ne?
Doplňuji:
sice u toho stojí, ale někdy si i sedne.

hanulka11

já mám AEG 45 cm ale byla dost drahá ,je pevná v kramflecích a pere výtečně , připravte si korunky a šup pro ni