Jaká je kvalita televize značky Sencor nebo ECG ?

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Obě tyto značky bych koupil jen v obchodě ,který nebude dělat problém s reklamací

Další odpovědi
RomanP

Sencor je rakouský aušus , pokud máte náladu na častou reklamaci nejen televizorů od této značky, které jsou tím pádem o dost levnější než od jiných výrobců tak to zaleží jen na vás . ECG je německá společnost se kterou já má dobré zkušenosti. Mám od této značky malou televizi z úhlopříčkou 37“ jede každý den 12 hodin už 6 roků bez sebemenší opravy.

tuCZek

Sencoru jsem dal šanci 3× a vždy jsem litoval.Už nikdy Sencor.
Do ECG bych šel.Mám od nich monitor a starou automat.pračku a vše ok. Perfektní funkce,kvalita i spotřeba