Avatar uživatele
Layla

Jaká matrace je nejlepší na bolavá záda?

dočetla jsem se už poměrně hodně o latexových matracích, matracích s pur pěnou, s linou pěnou,... ale zajímaly by mě vaše zkušenosti. Tedy zvláště těch, kteří často trpí na bolesti zad. Která se Vám nejvíce osvědčila?

Moje sestra používá tuto matraci http://www.naturmatrace.cz/… s linou pěnou a nemůže si ji vynachválit ale mě osobně pěna zrovna nepomohla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Bublinnka, Pájo před 2937 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Neřešte pouze jakou matraci, ale i rošt, který bude v postli pod ní. Od toho, zda máte lamelový rošt nebo nemáte, se totiž vše odvíjí.
Matrace jsem jinak koupil v Jysku, když měli výrazné slevy. Koupil jsem dvě za cenu jedné. http://www.jysk.cz/…
(Matrace 80x200 cm GOLD F70 Dreamzone, na ní mám vrchní matraci 80×200 GOLD T30 WellPur http://www.jysk.cz/…, pod tm mám obyčejný lamelový rošt.
Sleva na matrace byla ale tenkrát (cca 1 rok zpět) ještě vyšší.
Jsem spokojený.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

5 a půl litru za matraci ? Tak to bych se už nevyspal vůbec !
Mně osobně stačí matrace kolem 2000 Kč koupené v Makru ve slevě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
E-Vach

Pokud máte bolavá záda, cvičte :)
Matrace je nutné hlavně vyzkoušet, rozhodně nekupujte nic na dálku.
Najděte si prodejnu v místě bydliště a vyzkoušejte si matrace, které vystavují. Můžete si v klidu položet a vyzkoušet tuhost, nechat si poradit. Já jsem nakupoval v místě bydliště a dokonce mi změřili na speciální podložce vhodnost matrace. Našel jsem i odkaz na prodejnu: http://www.nejlepsi-nabytek.cz /…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RuzovaMajka

Mě bolí záda i podle toho, jak sedím přes den u počítače v práci a i doma, potom mi nepomůže sebeleší matračka, i když tvrdší jsou teda lepší v každém případě, na moje křivá záda :). Jinak jsme doporučovali známým matrace z jamalu, odkud jsme také pořizovali http://www.jamall.cz/… zdraví Majka

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Manžel má taky problémy se zády, takže jsme matraci vybírali pečlivě. Nakonec jsme vybrali pěnové matrace z https://www.studiomatrace.cz/ a je s nimi spokojený. Leží se mu na nich dobře. Ale je to dost individuální. Co vyhovuje nám, nemusí vyhovovat vám. Chce to vyzkoušet, co vám bude nejvíc vyhovovat.

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Emaris

S manželem jsme si koupili matrace přímo i výrobce. Tady: http://www.grossmann-matrace.c z/. Mají velký výběr, super ceny a dobře nám poradili. Manžel si koupil latexovou matraci Jana, já model Xena . Jsme moc spokojení.

před 2004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pavla233

Mrkni na http://www.postele-matrace.cz/, Zdravotní matrace jsou velmi doporučovány hlavně kvůli schopnosti držet tělo ve správné poloze, umožňují tělu maximální uvolnění a odpočinek. Zdravotní matrace jsou vyrobené z velice kvalitních materiálů a zároveň jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, umí se přizpůsobovat anatomické stavbě těla, což má velice pozitivní vliv na páteř.

před 2923 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada