kaculinda200

Jaká kniha je podobná knize „Sladkosti bez výčitek“ od Tatiany Jelínek?

Odpovědi
ptáč

A čemu je podobná kniha Sladkosti bez výčitek? Pointa atd.
Název zní jako francouzská erotika. Jde o kuchařku vycházející z vynechání cukru a mouky. Doufám, že tě víc netrápí svoje nádherná hmotnost, ale prodej knih v antikvariátu. Cukr nahrazuji stévií sladkou, mouku masem. Jestli jsi ochotná s vařením experimentovat na mě, rád tě poznám. A knížku napíšu.

Zdroj: https://drive­.google.com/fol­der/d/0B9Qo427hMSp5flRPY­klzcnI2bkxGZDdJen­VwVFROcG9GVjVMVXBE­aFBGMmtSTk9hbEJ­Wd3M/edit